Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A cypromix tabletta megszüntet...

A cypromix tabletta megszünteti az erős szőrzetet?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és nem tudok mit tenni a szőrösödés ellen..a menstruációm sem rendszeres, de a tesztoszteron szintem (férfihormon) normális. voltam nőgyógyásznál aki végül elküldött egy endokrinológiai vizsgálatra..csak az a baj hogy sokat kell várni amire ott sorra kerülök és addig szeretnék valami fogamzásgátlót ami eltűntei a szőröket..utánanéztem és a cypromix tűnik eddig a legjobb gyógyszernek ami segíthet rajtam..ha valakinek van vmi tapasztalata ezzel kapcsolatban az lécci írjon mert már nagyon elegem van a szőrökből :(
2010. nov. 27. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:
LÁnyom azt szedi és nem vettük észre hogy kevesebb lenne a szőrzete
2010. nov. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem pcos miatt több a szőröm a kelleténél. Voltam sok endokrin kivizsgáláson és persze a szőrökkel kapcsolatban is kérdeztem az orvosokat. Mind azt mondta, hogy a tudomány a mái napig tehetetlen a szőrökkel szemben, nincs gyógyszer, ami kihullasztja vagy elmúlasztja. A fogamzásgátló miatt persze csökkenhetnek a szőrök(anya is szedte ilyen miatt, de csak picit csökkent), de nem jelentősen. (pl.: kihullani, eltűnni nem fognak, csak esetleg lassabban nőnek és 1xre kevesebb lesz)

Mi anyával lézeres szőrtelenítésre járunk, mert az endokrinológusok szerint ez az egyetlen módja, hogy ellehessen tüntetni a szőröket, mert nincs rá semmi gyógyszer, se kence se semmi, még a leletre is azt írták, hogy kezelés: kozmetológiailag, vagyis lézer, borotvam gyanta stb... :(

2010. nov. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Várd meg míg kivizsgál a doki. Lehet, hogy baj van a pajzsmirigyeddel, és ha rendbe hozza, lehet a szőrösödés is javul majd.

De egyelőre ne kezdj el semmit szedni (bár amúgy is orvos kellene hozzá), mert lehet csak rontasz a problémán.

Átérzem a helyzeted, nekem is ez van (PCOS miatt), de egyelőre nem tudsz mit csinálni, csak megvárni, míg megfelelően kivizsgálnak és az alapján kezelnek.

2010. nov. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a válaszokat :) 1. válaszoló: a lányod mióta szedi? és neki is ezért írták fel? én is szőrtelenítem a lábamat epilátorral de az a baj hogy ott is vannak szőrök ahol nem kéne pl arcomon hasamon és ez elég zavaró :S ha megvárnám amíg kivizsgálnak meg kezelnek az nagyon sokáig tartana ezért akarok még előtte vmi gyógyszert de utána amikor megvizsgálnak és megmondják mi a bajom már nem szedném..lehet h utána rontana a helyzeten de ez most így nagyon rossz :( és addig hátha segítene ez a gyógyszer
2010. nov. 27. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!