Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Éves munkaalkalmassági vizsgál...

Éves munkaalkalmassági vizsgálaton milyen vizsgálatok vannak, és mennyire kell levetkőzni?

Figyelt kérdés
Létezik az, hogy csak bugyi maradhat az emberen?
2010. nov. 28. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Orvosa válogatja.Én nyáron voltam munkaalkalmasságin. Vizelet mintát kellett magammal vinni, megnézték a szemem, vagyis az a táblát kellett leolvasnom, vérnyomás, és meghallgatták a szivemet és a tüdömet. Nekem a felsőt le kellett venni, még a melltartót is.
2010. nov. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A felsőm nekem is le kellett vennem,de több munkahelyen is voltam,volt ahol maradhatot melltartó,volt ahol le kellett vennem,de nadrágomat azt sose,az nem indokolt,ahoz nem tudom milyen munkakör kellene.Szóval csak a felső ruházatot kellett levennem.De onnan lehet tudni hogy az éves vizsgálaton mennyire kell levetköznöd,hogy kb. amikor ide jelentkeztél ott mennyire vizsgált meg a doki,mert itt is kb. ugyanaz lesz.Nálunk látás,vérnyomás,szív meghallgatása,vérvételre sem küld el mindenkit 1 év után.Milyen a munkaköröd?
2010. nov. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bocsi de én már a kérdést sem értem! :D Mi az, hogy "kell"??:DDD Nincs ilyen, hogy kell! Az egy dolog, hogy az orvos megkér(het), hogy vegyél le ezt meg azt, de azt TE döntöd el, hogy leveszed-e! Egy belgyógyászati rutin vizsgálathoz miért kéne levenni a melltartót?? Melltartóban is ugyanúgy meg tudja hallgatni a szívedet és a tüdődet is. Én sose szoktam orvosnál levenni.

Foglalkozásegészségügyi vizsgálatokra pedig nem járok, megmondtam, hogy én csak a saját magam által választott orvosokhoz járok.

Semmiféle orvosi vizsgálat NEM kötelező!Kivéve ha olyan speciális unkakörben dolgozik valaki ahol valóban szükséges, pl:egészségügy, élelmiszeripar,nehéz fizikai munka stb.

Én szellemi munkát végzek, nálunk ilyesmi nem fontos.....

2010. dec. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!