Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van egy kb.1 centis pukli a...

Van egy kb.1 centis pukli a bikinivonalam mentén. Először azt hittem, hogy valami pattanás, de azóta nagyobb lett. Most mitévő legyek? Van ötletetek, hogy mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2010. dec. 4. 13:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Szőrtüsző gyulladás?
2010. dec. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hú bárcsak "csak" az lenne. az hogy alakul ki? meg az lehet egy centis pukli?
2010. dec. 4. 14:05
 3/10 anonim ***** válasza:
lehet nyirokcsomó duzzanat is.
2010. dec. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
és ezekkel mit kell kezdeni?
2010. dec. 4. 14:11
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem mutasd meg egy orvosnak.
2010. dec. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Nekem is volt már ilyen. Azt hittem rá, hogy pattanás ezért nem is igazán érdekelt a dolog. Aztán éreztem, hogy elkezdett fájni és nagyon nagy lett. Nem rég voltam orvosnál, suliból is sokat hiányoztam már ezért nem mentem el megint. Mikor fürödtem, szerintem kiázhatott vagy nem tudom, mert elkezdett belőle jönni a genny. Ilyennel még nem találkoztam. Megnyomtam és vér jött belőle, de elég rendesen ömlött. Vártam egy pár napot és teljesen begyógyult. Utána nem fájt és a pukli is teljesen eltűnt. Persze Te ne tedd ezt!!! Inkább menj el orvoshoz. Ő jobban tudja a dolgokat.
2010. dec. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szőrtüsző gyulladás, az is lehet, hogy befelé nő a szőr, "bepöndörödik".

Ha már egy centis mindenképp menj orvoshoz.

2010. dec. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
igazából nem gondolnám,hogy szőrtüsző gyulladás,de bárcsak az lenne :S remélem nem komoly....már kértem időpontot nőgyógyásztól.
2010. dec. 6. 20:48
 9/10 anonim válasza:
nekem ilyen a hónaljamon volt.. a borotválástól begyullad valami szőrszál(szerintem), és pukli lett. de elmúlt kb 1 hét alatt. ha nem múlik el menj el orvoshoz.
2010. dec. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Végülis mi lett? Nekem most kb pont ugyanez van
2011. aug. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!