Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert van feher, kis csomos...

Miert van feher, kis csomos folyadekom? Ez normalis? Es miert van ugy hogy viszket es faj a nemi szervem?

Figyelt kérdés
2009. jan. 18. 08:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Hidd el az ügyben, hogy mitől lehet az itt jelenlévők csak találgatni tudnak. De attól, hogy ha eltaláljuk is, hogy mi a gondod, nem fog sz meggyógyulni. A közvélemény kutatás nem igazán segít, az orvos annál inkább.
2009. jan. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet valami fertőzés, hüvelygomba stb. Menj el orvoshoz, nőgyógyászhoz. Muszáj, mert ez nem fog elmúlni! Ha szűz vagy akkor is lehet ilyened, akár nyilvános wc-n is elkaphattad, ne félj, menj orvoshoz és ad rá gyógyszert és minden ok lesz.
2009. jan. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Viszketés, fájdalom, folyás, már hogy lenne normális..??

Látogasd meg a nőgyógyászt, ez gombás vagy baktériumos fertőzés.

2009. jan. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
használj intim lemosót, és ha tudsz otthon, legyél 1-2 órát bugyi nélkül, hogy szellőztesd (nem hülyeség!) és ha fehérneműt húzol, használt illatos tisztasági betétet. Nekem is volt ilyenem, az orvos SEMMIT nem adott rá, ellenben kitalálta, hogy candida gombám van, adott rá majdnem 3 ezerért krémet + gyógyszert, és a páromnak is ugyanezt, nem változott semmi. Elkezdtem intim lemosót használni (akár napi 2x is) és elmúlt..
2009. jan. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ajjaj nekem is pont ez volt, és a nőgyógyász azt mondta, candida. Írt egy kapszulát, nekem viszont attól elmúlt. Neked is le kell menned orvoshoz.


Ilyeneket is mondott, hogy ne tisztálkodjak túl mert a "candida a tiszta nők betegsége", meg ne hordjak tisztasági betétet, stb. de szerintem meg igenis fontos tisztán tartani az altestet, pl. ha alapos tisztálkodás mellett is ha csak teheted, wc használat utánra időzíteni a tusolást. Én (ultravékony, nem illatosított) tisztasági betétet is használok, és évek óta nem jött vissza a hüvelyi fertőzés. Viszont intim mosakodót nem használok, de látod, másnak az vált be. Magadnak kell kitapasztalnod - de az orvost nem kerülheted el!

2009. jan. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!