Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől alakulhat ki a hüvely...

Mitől alakulhat ki a hüvely gomba? Honnan tudom h hüvely gombám van?

Figyelt kérdés
Valamint mennyibe kerül a Canesten combi?
2009. jan. 18. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyes baktériumok elszaporodnak a hüvelyben. Általában viszket odalent vagy ég odalent....vagy nagyon sok hüvelyi fehér folyásod van (ami olyan túrós és erős szaga van).

[link]

2009. jan. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2009. jan. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kialakulhat attól is, ha túl sok antibiotikumot szedtél mostanában, mert azok megölik azokat a természetes baktériumokat is, amik a gombák ellen védik a szervezetet. Vény nélkül kapható szerek próbálgatása helyett jobban jársz, ha rögtön bőrgyógyászhoz mész, mert ő a gombafajtának megfelelő gyógyszert ad neked. Én olyan tablettát kaptam, amiből összesen két szemet kellett bevenni egy hét különbséggel, és tökéletesen elmulasztotta.
2009. jan. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Azért is javasolom a dokit, mert laikus fejjel hüvelygombának nézhetsz akármilyen más jellegű fertőzést vagy allergiás reakciót, amit csak tovább ronthat, ha kúpot teszel fel rá.
2009. jan. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kialakulhat attól is, ha túl sok antibiotikumot szedtél mostanában, mert azok megölik azokat a természetes baktériumokat is, amik a gombák ellen védik a szervezetet. Vény nélkül kapható szerek próbálgatása helyett jobban jársz, ha rögtön bőrgyógyászhoz mész, mert ő a gombafajtának megfelelő gyógyszert ad neked. Én olyan tablettát kaptam, amiből összesen két szemet kellett bevenni egy hét különbséggel, és tökéletesen elmulasztotta.


E VALASZ IROJATOL KERDEM,MI VOLT ANNAK A TABLETTANAK A NEVE?ERDEKELNE.KOSOZNOM

2009. jan. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom már a nevét. Évekkel ezelőtt volt, a szomszédunk bőrgyógyász, ő adta otthonról. Arra emlékszem csak, hogy egészen aprócska tabletta volt, és összesen kettő volt a levélen. Vény nélkül nem kapható, az biztos, ha elmész dokihoz, biztosan tudni fogja, mi az.
2009. jan. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az lehet vmi 72 órás tabihoz hasonló azon is csak 2 szem van, nekem pl csodákat művelt, beállt tőle normálisan a menzeszem.
2010. nov. 13. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!