Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pár napja nem jön, pedig...

Pár napja nem jön, pedig legtöbbször pontos. Nem feküdtem le a barátommal mostanában csak ujjazás történt. De még a jelét sem érzem, pedig 1-2 hétten előtte már érezni szoktam. Eléggé félek Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2010. dec. 12. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyugi, nincs semmi bajod!

Nekem volt már olyan is egyszer, hogy 82 napra jött meg, és semmi bajom nem volt!

Egyébként te hány éves vagy?

Ha megvan, akkor erősen szokott fájni, görcsölni neked?

Amúgy ez természetes, akárkinek késhet, ha sok stressz éri, mert ugyebár a legfőbb oka a késésnek a sok idegesség és a rendszertelen étkezések...

Jó tanács: egyél sok gyümölcsöt, zöldséget és kevesebb csokit! Legalábbis ha amikor én sok gyümit és zöldséget eszek és mellőzöm a csokit, akkor általában kevésbé fáj és időre jön meg (30 napra). Remélem tudtam valamit segíteni..!


24/N

2010. dec. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

17 éves vagyok és nem szokott késni, az elején persze nekem is voltak még hónapos kimaradások is, de mostanában már nem voltak.

Tényleg elég sokat idegeskedek ezen, de köszönöm a tanácsokat! Megfogadom őket :)

2010. dec. 12. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!