Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sűrű váladék jön a puncimból...

Sűrű váladék jön a puncimból és be van gyulladva. Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
16/L
2010. dec. 16. 16:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
orvoshoz menni
2010. dec. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem akarok orvoshoz menni.
2010. dec. 16. 16:35
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Pedig muszáj elmenned. Ne félj, az orvos nem élvezetből nézi a puncidat, csak segíteni akar. Ha nem mész el, rosszabb lesz.
2010. dec. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
régebben is volt már velem ilyen. és 1-2 hét alatt elmúlt. most megint előjött. de mi lehet a baj? felfázá? vagy esetleg gomba?:S
2010. dec. 16. 16:47
 5/12 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Ezt orvosnak látni kell, mert csak így lehet megállapítani, hogy mi a baj. Győzd le a szégyenlősséged, mert ha elhanyagolod, csak rosszabb lesz.
2010. dec. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Egyik sem. Bakteriális fertőzés, magától nem fog elmúlni. Ellenben meddőséget okozhat, úgyhogy ne nagyon szórakozz vele. Azért jött elő megint, mert korábban sem kezelték.

Ha most elmész, 1 hét múlva el is felejted az egészet, ha nem, akkor csak rosszabb lesz, ráadásul felnőtt korodban évekig járhatsz orvoshoz, mire vizsgálatok, műtétek és lombik után összehoznak neked egy gyereket. Vagy nem, és akkor a férjed lelép egy olyan nővel, aki tud neki szülni.

Úgyhogy ezt mérlegeld, amikor nem akarsz orvoshoz menni.

2010. dec. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ezt ma már leírtam itt vknek, ki AKAR orvoshoz menni?? Ez olyan, mint hogy jaj, szomjas vagyok, de nem akarok inni, mit csináljak? Most komolyan, 16 éves vagy, simán ideje van egy látogatásnak a dokinál. Megenni nem fog, halogatni felesleges, később se lesz könnyebb. Utólag viszont nevetni fogsz az egészen. Menj el! Minden jót!
2010. dec. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nem lett az előző se kikezelve,és ha halogatod,ahogy irták,komoly szövődményei lehetnek.
2010. dec. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
igazából még csak 14 vagyok csak nem mertem kiírni. ezért akarok elmenni:S
2010. dec. 16. 18:12
 10/12 A kérdező kommentje:
ezért nem akarok*
2010. dec. 16. 18:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!