Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Piercing_Mi legyen vele?...

Piercing_Mi legyen vele? betadine kenőcs+ tetránt kenek rá

Figyelt kérdés
3 hete szúrtam magamnak köldök piercinget minden le volt fertőtlenítve meg minden meg nem is vérzett nagyon csak épphogy ezzel meg nem is gyulladt be(mivel semmilyen sárga váladék nem folyt ki meg stb...)szal arra lenék kíváncsi h van a két lyuk körül ilyen barnás folt h ez mi lenne? gyulladás vagy mi? És mit kenhej rá h elmúljon? tudom h 4-6 hó is mire teljesen begyógyul
2010. dec. 16. 20:01
 1/6 szamóca. ***** válasza:

frissen szúrt pcbe ne kenj sűrű állagú kenőcsöt... többet árt mint használ.

betadinból is csak a kórházi folyósat használd, de az mehet.

figyeld a lyukat, az nem túl jó ha barnás, gondolom. bár sosem tapasztaltam pedig szúrtam pár pc-t életemben :D

2010. dec. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi =) hát am nem sokat teszek rá a folyósra most per pill nincs pénzem a kari miatt xD de majd ha lesz veszek ha nem javul bár gondoltam rá h mint a varrnál is elősszőr bevarasodik a seb és utána gyógyul meg szal lehet h ennél is így lesz h elősszőr barnás és majd meggyógyul bár nem bizti azért köszi =)
2010. dec. 16. 20:13
 3/6 szamóca. ***** válasza:

akkorse kenj bele sűrű kenőcsöt... akkor inkább natúrba, esetleg napközbenre ragaszd le (de ne szorosan) hogy ne menjen bele por, és fürödj sokat.

a barnás folt biztos hogy csak var? nehogy elfertőződjön...

a pc-t fertőtlenítetted mielőtt beletetted? orvosifém?

2010. dec. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nem var azt csak példának írtam h hátha olyan mint a varrnál h ilyen gyógyulás előtti "folt" mint a var


am fertőtlenítettem: a tűt, a piercinget, a kezemet, a köldök területet... hát nem tom h sztem orvosi am eleinte nekem olyan pc-m volt h kicsit egyenesebb szárú volt na az téll zavarta attól kicsit bedurrant meglett hajlítva akk már jobb lett utána azt elhagytam ( xD ) és ki lett cserélve ilyen picit vékonyabb szárú is meg görbéb(banán) piercingre

2010. dec. 16. 20:25
 5/6 anonim ***** válasza:
betadint nem szabad piercingre, octeniseptet használj vagy ilyesmit.
2010. dec. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
értem. Hát nekem a szemöldök piercingemre azt írta fel a piercinges még másfél éve... h ha begyullad azt tegyek rá. Mondjuk nem gyulladt be szóval nem kellett amúgy se
2010. dec. 18. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!