Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Húgyuti fertőzésem van az...

Húgyuti fertőzésem van az orvosom szerint, de a jobb oldalam iszonyatosan fáj! Lehet, hogy vesebeteg vagyok?

Figyelt kérdés

5. napja fáj a jobb oldalam, eleinte enyhe volt. Ma már ott tartok, hogy ha mély levegőt veszek, vagy ha csuklok, iszonyatosan belémnyilal a fájdalom. A derekamtól a lapockámig! 2 napja pedig folyamatosan jártam pisilni, néha csak pár csepp jött ki, de ez már elmúlt.

Ma voltam ügyeleten, a doki megtapogatta a vesémet, de tapintásra nem fájt, csak erős nyomásra (ha ütögette a hátam).

Azt mondta, hogy a vesémbe sugárzik a fájdalom, ésh húgyuti fertőzésem van. Felírt egy antibiotikumot, és szerinte a vizeletvizsgálat nem szükséges.

Félek, hogy komolyabb itt a probléma...


2010. dec. 16. 23:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Vedd be az antibiotikumot rendesen, ahogy fel volt írva. A gyulladás klasszikus tünetei közé tartozik a fájdalom, és a fertőzések általában gyulladással járnak. Ha nem leszel jobban (vagy ne adj' Isten romlana az állapotod), menj vissza az orvoshoz.
2010. dec. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!