Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A barátnőmmel 3. alkalommal...

A barátnőmmel 3. alkalommal szeretkezünk. Az első fájt neki másodjára nem már. De most 3. jára megint fájt neki, nem ugy mint elsőnek, de aztmondta fáj. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
2010. dec. 17. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
szárazabb volt belüll sztem, mint kellett volna. nekem pl minden menzi utáni első szeretkezés fáj. nem vagyok mai csirke, tudom, ilyen esetben egy kis sikosító csodákra képes. szárazságot okozhat nála az idegesség, az hogyha nem izgatod fel eléggé, óvszer használat is, és ami a legfontosabb (pl. nálam is) a kevés folyadék.
2010. dec. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de akkor nem lehet semmi gond? csak ennyi?
2010. dec. 17. 22:57
 3/4 anonim ***** válasza:

csak ennyi. mondd neki, h igyon többet, te pedig próbáld meg felkutatni a neki tetsző zónákat. sok sikert.

ja egy még kimaradt, a fogamzás gátló is okoz szárazságot. sikosítót szerezz be.

2010. dec. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
megnyugtattál:) azthittem valami baja lehet.. :S aztán megijedt őis.. de remélem igazad van és csak ennyi a baj..:)
2010. dec. 17. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!