Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most akkor hogy szedjem be...

Most akkor hogy szedjem be ezt a gyógyszert? Kire hallgassak? FLUCONER

Figyelt kérdés

Erős, túrószerű folyásom volt, el is mentem dokihoz. Felírt egy gyógyszert (Fluconer) és azt mondta : "az van ráírva h heti 1, de 3 naponta szedjél be egyet"

Oké, boldogan mentem a gyógyszertárba, hogy végre megoldódik a bajom, erre a gyógyszertáros azt mondta h ebből heti egyet szabad csak mert túl erős, és nem tesz jót. Csak két kapszula van benne. Szerintetek ?:S Alap esetben az orvosra hallgatnék, de megijesztett a nő...:S

Valami tapasztalat? Az elsőt tegnap bevettem.


2010. dec. 18. 16:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha gombás vagy, akkor nem muszály gyógyszereket szedned, van más ellenszere is. Tudod hogy minden gyógyszer veszélyes, mellékhatásaik vannak, sajnos sokszor súlyosabbak mint az alapprobléma. Először is nem véletlenül lesz gombás valaki, felborul az egyensuly a szervezetében, és elszaporodnak azok a baktériumok, jelen esetben a gombák, amelyek a nem hasznos táborba tartoznak. Ez azért történik meg, mert valamit TE tettél ezért. Pl. szereted a sok cukros ételt, vagy tul sok fehérlisztes péksüteményt, kenyeret, gyümölcsöt eszel. Próbálj meg változtatni a rossz szokásokon, és visszaáll az egyensuly a testedben, és elmulik a problémád. A gombát sem elkapni lehet, hanem a legyengült szervezet már könnyen csapdába eshet, könnyebben romlik el minden, könnyebben jönnek a bajok. A hiányzó vitaminokat lehet pótolni nagydózisú multivitaminokkal, ezek hozzásegitenek a minél gyorsabb javuláshoz, javaslom hogy ezeket folyamatosan szedd, mert az ételeinkben már nincs elég ezekból.
2010. dec. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!