Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mensi alatt más nö sem fürdik?...

Mensi alatt más nö sem fürdik? A barátnöm azt mondta nem fürik mensi alatt csak utána. De mégse betegg nem is büdös nem értem hogy van ez?

Figyelt kérdés
5 napig nem fürdik. dezodort hasznal és annyi persze nem szexelünk mensi alatt de fura hogy nem fürdik meg vagy ez a normális?
2010. dec. 19. 14:26
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
jah és azt mondja gyerekkorában megszokta hogy hetente 1szer fürdetik vasárnap volt a fürdésnap. nálunk meg gyerekként is minden nap fürdés volt.de tényleg nem büdös ö se meg a családja se akkor miert nem büdösek?
2010. dec. 19. 14:32
 2/38 anonim ***** válasza:
96%

hát ez elég érdekes. Én fürdök mensi alatt, ha véletlen átázok, akkor többször is egy nap. nem kádban, hanem zuhanyzóban.

Elég furcsa a csaj, de ha neki jó így, hát egészségetekre.

2010. dec. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
84%
Akkor kéne pedig legjobban odafigyelni a tisztálkodásra. Okos barátnőd van, gratulálok neki. Remélem legalább betétet használ ráadásul.
2010. dec. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
84%

A barátnőd nagyon buta!!! Fokozottan kell ügyelni a tisztálkodásra, mivel a mensi alatt nyitott a méhszáj, könnyen fertőzés alakulhat ki. Ezért ajánlják a zuhanyozást, még azoknak is, akik a kádban fürdést részesítik előnyben.

Nem normális dolog, ha ezeken a napokon pont e legfontosabb dolgot hagyja ki.

Szerencséje van, hogy nem bűzlik, és nem kapott még fertőzést. Valaki felhívhatná a figyelmét arra, hogy a tűzzel játszik!!!

2010. dec. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
90%

Nem fürdik? Jézus Mária a barátnőd nem normális. :S Eltudod te képzelni, hogy 5 napig ott "rohad" a vér a p*náján? Úristen, hogy lehet ennyire igénytelen valaki egy ilyen országban. (úgy értve, hogy azért nem vagyunk annyira elmaradva, hogy nincs csapvíz, csak folyó)

Undorító amit csinál, pont ilyenkor kell jobban megmosni vízzel ott lent, hogy ne száradjon rá a vér, meg ne álljon ott és ne büdösödjön. Gondold el milyen állott szaga van a több napos vérnek ott, főleg, hogy meleg nedves helyen van. :S

Jézusom milyen emberek vannak.....

2010. dec. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
86%
Az lehet hogy nem büdös maga a teste, de a p*nája az az, mivel ott bomlik a vér, mert nem mossa le az "igénytelen kisasszony."
2010. dec. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

amit használ arra az van irva always night kék szinü nem tudom az betét e?

erdélyi származás vannk még fura szokásai most itt van nálunk megvan neki és 3. napja nem fürdik csak dove nevezetüt ken a honaljara. de bugyibol minden nap masikat vesz fel

2010. dec. 19. 14:40
 8/38 A kérdező kommentje:
akkor normális hogy el vagyok csodálkozva ugye?
2010. dec. 19. 14:42
 9/38 anonim ***** válasza:
82%
szerintem, semelyik nő nem fürdik menzesz alatt, ugyanis rohadt egészségtelen, zuhanyzás viszont kell
2010. dec. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
82%
Az always az betét, jól tudod. Persze, hogy normális, hogy csodálkozol, mert ez a mai világban beteges. 100-200 évvel ezelőtt még normális volt, meg talán szegényebbeknél 50-60 éve. De ő hány éves, hogy nem éri fel ésszel magától? Ennyire nem lehet elmaradott, hogy ne legyen igénye arra, hogy ápolja magát, tisztálkodjon, még akkor sem, ha erdélyi.
2010. dec. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!