Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem használok tampont mert 2x...

Nem használok tampont mert 2x próbáltam ki, és mindkét alkalommal fájt, rosszullettem és elájultam mihelyt félig felhelyeztem. Nem tudom, hogy ez miért van és, hogy ha nemi közösülés lesz, akkor is ez lenne, hogy rosszullennék? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 21. 23:18
 1/8 anonim ***** válasza:
De mitől lettél rosszul konkrétan? le tudnád írni?
2010. dec. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha még szűz vagy, akkor ne csodálkozz, ha fáj. Használj betétet, amíg nem fekszel le valakivel.

Vagy vegyél erőt magadon, én is így csináltam. Nagylevegő, és ne csak félig told fel, hanem addig, hogy már csak kb. 1-2 cm madzag lógjon ki. (Ha átszakad a szűzhártyád, jobb lesz.) Ha rossz helyen van, nem tudod felrakni egészen, az tényleg kellemetlen, és felesleges is. Kb. a második ujjpercedig dugd fel, ott már jó helyen lesz, és nem is fog fájni.

2010. dec. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem túlreagáltad..
2010. dec. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne próbálkozz tamponnal, csak ha már nem vagy szűz. Nem hiszem, hogy aktus közben is el fogsz ájulni, az egészen más helyzet.

Túlstresszeled magad.

2010. dec. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Túlreagálod az egészet.

Oké,hogy fáj(mert nem jó helyre teszed vagy a szűzhártyád miatt) De hogy el is ájulsz az már túlzás.

NYUGI VAN!

2010. dec. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ezt rendesen túlparáztad. tampont szüzen is lehet hazsnálni, ott a mini.
2010. dec. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Fontos, mielőtt tampont helyezel el lazulj el.Ha rágörcsölsz az egészre, hogy most vajon mi lesz, megint elájulsz-e, akkor a méh izmai összehúzódnak, ezáltal még a mini tampont sem tudnád feltenni vagy nagyon nehéz lenne.Szóval nyugodj meg, nagy levegőt beszívod, kifújod.

Amikor teljesen ellazultál akkor próbáld felhelyezni.Fontos, hogy mini tamponnal próbáld először és akkor, amikor a legerősebb a vérzésed.


Ne aggódj, neked is menni fog, csak ne parázz rá ennyire.De hogy ájulhattál el ettől?

15/L

2010. dec. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom ez miért történt, hogy elájultam, de mindkét alakalomkor így volt és nem is mertem többször.

Akkor ezek szerint csak az lehet a probléma, hogy túlságosan túlstresszelem és nem tudok ellazulni..

2010. dec. 22. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!