Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hasnyálmirigy gyulladás...

Hasnyálmirigy gyulladás tünetei mik? és mitől jön ki? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
1 hónapja kezdődött. Szúrkált a hasam köldök tájba aztán néha ide oda. Puffadásom is volt, enni azóta nem nagyon birok napi 2szer max, normál testalkatú vagyok.1 hónapja fáj a bal oldalam ott fáj ahogy a hasnyálmirigy van.Neten szétnéztem és ezt hoztam ki belőle. De nem tudom hogy be van e gyulladva mert nem mindíg fáj hanem néha néha de akkor nagyon. Fejem is gyakran fáj, fáradékony vagyok. Ja, és alkoholt csak nagyon ritkán iszok , 1 hónapba 1szer mikor bulizok. ( mert azt hallotam alkoholtól jön ki nagyrészbe ) Segitsetek.Szerintetek?
2010. dec. 22. 14:48
 1/4 A kérdező kommentje:
Segitsetek,aki átesett rajta vagy ismerőse vagy netán tud valamit rólla. Mert neten már olvastam mindent. De az csak másabbb.
2010. dec. 22. 15:00
 2/4 anonim ***** válasza:

Először is ne diagnosztizálgasd magad a neten.:)

Mert látod ennek az lesz az eredménye,hogy kiszúrsz egy olyan betegséget ami azért nem az első a sorban amiből a tüneteidre következtetni lehet.

Ha a hasnyálmirigyeddel volna gond,arról már 1 hónap után tudnál.

Én először irritábilis bélszindrómára gondolnék.

Nem vagy stresszesebb mostanában?Vizsgák esetleg?

De legbiztosabbat akkor tudnál ha elmennél a háziorvosodhoz elmondanád a tüneteket,megnyomkodná a hasad,csinálna egy labort,és akkor megnyugodhatnál.



Ja egyébként a hasnyálmirigy gyulladás övszerűen fáj,fokozatosan erősödik, emellett émelygés, hányás, haspuffadás,láz kísérik.

2010. dec. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem hszem,hogy az lenne. Anyukámnak volt ilyen. Olyan gyulladása volt, hogy a hasán a bőr is kidudorodott. Egy vírusos májgyulladás szövődményeként kapta és utána inzulinos cukorbeteg lett. Majd nőtt rajta egy ökölnyi ciszta is, ami nyomta a májat és az epehólyagot és már sárgult a szeme is.

Olyan fájdalmai voltak, hogy iszonyat.Csak sajnos későn ment orvoshoz.Amikor gyulladásban volt a hasnyálmirigye, folyamatosan hányt és ment a hasa.

2010. dec. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, voltam háziorvosnál 1 hónapja..megnyomkodta a hasam és emésztésre irt gyógyszert. ami nem használt. Hát stresszes vagyok de nem olyan keményen.hát majd ha fokozódik elmegyek megint. Csak másik orvoshoz mert ez nem ért semmit.
2010. dec. 22. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!