Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen gyógyszert ajánlanátok...

Milyen gyógyszert ajánlanátok erre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most szedtem el egy hétig antibiotikumot, mert meg voltam fázva,nátha,köhögés, és most hagytam abba, erre elkezdett viszketni a hüvelyem kívűl.

Ég,viszket, és sokat pisilek.

Itt gyengíti le nekem az antibiotikum, amit szedtem, és mindig így vagyok,ha elszedek egy doboz antibiotikumot.

Kenegetem Canestennel, de ilyenkor bármit próbálok, hatástalan, viszont a dokim ilyenkor Mycosyst 150 mg 4 db tablettát szokott felírni, ez mindig használ,csak a gond az,hogy most nem tudtam elmenni a dokihoz, mert ugy dolgozom. :(

Meg egy kicsit sokallom is most igy karácsony előtt. Tudnátok olyat ajánlani,amit adnak recept nélkül is, és ugyanilyen hatóanyagú,mint ez a fajta? Na meg olcsóbb?

Kérlek segítsetek. :(

Milyen gyógyszert tudtok ajánlani?


2010. dec. 23. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem canesten combit használj(tabletta+krém)

Vegyél egy normaflore probiotikumot.Valszoszinü az antibiotikum kicsit megrongálta a természetes egyensulyod és ilynekor simán lehet az embernek több baja akár gombás fertözés is.DE akár kend tovább küldőleg a canestennel de probiotikumot használj kicsit mert attol helyreállhat a nomráll egyensuly,amugy is ajánlott antibiotikum után.

2010. dec. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy, amit az előző írt, vagy menj be az ügyeletre felíratni a szokott gyógyszered.
2010. dec. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem a Betadine hüvelykapszula segített!
2010. dec. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!