Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan gyorsítsam, vagy...

Hogyan gyorsítsam, vagy hozzam előrébb a menzesem?

Figyelt kérdés

ma kellett volna megjönnie,de mindíg késik,nem vagyok most se máshogy vele,de nekem mindíg sokáig és sok van.ha ma rendesen megjött volna akkor szilveszterre már nemnagyon lett volna semmi,de szerintem még 3 napig biztos nem fog megjönni,mit csináljak?nem akarok ezzel foglalkozni szilveszterkor.barátnőmnél fogunk bulizni,de nincs szemetesük a fürdőjükbe,és az olyan gáz lenne ott elöttük kivenni a zsebemből a betekert tampont és bedobni a konyha kukájába..-_-'

mit csináljak,tippeket létszi

köszönöm előre

14/L


2010. dec. 25. 16:41
 1/9 anonim ***** válasza:
A futárszolgálat lassú, de ha nagyon sürgős elküldhetem egy barátomét.
2010. dec. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
jaj köszönöm <3 puszillak
2010. dec. 25. 16:52
 3/9 A kérdező kommentje:
na..most jöhetnek a rendes válaszok
2010. dec. 25. 17:17
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tudod sem meggyorsítani, sem előrébb hozni. Azért a menzesz nem akkora katasztrófa, hogy ne lehessen vele kibírni a szilvesztert.
2010. dec. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
aviva tornával, abba le van írva a meghozó gyakrolatoknál
2010. dec. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
17:30 tudnál linkelni,mert lén nem találok semmit se erről.
2010. dec. 25. 17:41
 7/9 anonim ***** válasza:
Régebben le lehetett tölteni netről de már nem, nekem a könyv megvan valahol, régen alkalmaztam belőle pár dolgot akkor olvastam a meghozó gyakorlatokról, de ha megveszek se tudom előkotorni a könyvet mert a garázs mélyén van valahol.
2010. dec. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
fahéjjal lehet előlre hozni, citrommal lehet eltolni
2010. dec. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:X köszike
2010. dec. 28. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!