Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A puncim mellett van egy...

A puncim mellett van egy anyajegy ...és borotválás közbe belekaptam és vérzik! Mit csináljak? Menjek el orvoshoz?

Figyelt kérdés
Mit tegyek? lehet valami bajom belőle?
2009. jan. 25. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tegyél rá Aloe Vara-t!

Ha van otthon növényed, törj le belőle és kenj a vérző területre belőle!

Az elállítja egyszerre!

És nem ártana fertőtleníteni sem!

2009. jan. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Az egy dolog, hogy elállítja a vérzést, azonban egy megsérült anyajegy könnyen elrákosodhat a későbbiekben. Úgyhogy, ha most nem is mész orvoshoz, azért majd figyeld.
2009. jan. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

Az, h figyeli sztem evidens!

S mivel nem nézem a kérdezőt unintelligens embernek ezt nem tartottam fontosnak megemlíteni!

2009. jan. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az anyajegyek ha megsérülnek, nagyon könnyen rosszindulatú elváltozássá válhatnak. Nem elég figyelgetni, el kell vele menni bőrgyógyászhoz, az meg tudja mondani le kell-e vetetni, vagy elég vigyázni rá. Én inkább levetetném, nem jó játék várni vele.
2009. jan. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem, menj vele orvoshoz, nehogy komoly baj legyen. És azt tanácsolnám, hogy szánj egy kis időt arra, hogy elgondolkodj, szükséges-e ott szőrteleníteni. Persze, megértem, hogy jobb közérzetet ad, de ha csak nem vagy hajlandó eltávolíttatni az anyajegyedet, akkor a továbbiakban is megismétlődhet a sérülésed és komoly problémákhoz vezethet egyszer.
2009. jan. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!