Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez kezdődő felfázás? Hasznos...

Ez kezdődő felfázás? Hasznos tanácsok? Praktikák?

Figyelt kérdés

Most jöttem haza vendégségből a párommal, ott is eléggé fáztam. Volt padlófűtés is, meg rendes is, a többiek szerint jó idő volt bent, kaptam pulcsit és papucsot, akkor jól elvoltam, de most hogy hazaértem,alig bírtam ki a wc-ig. Rá 10 percre megint éreztem,hogy ki kell mennem. Igazából ez nem az a hű de ki kell mennem érzés,hanem ott lent érzem,hogy olyan fura,de azért pisilem is kell,de még nem olyan vészes. Olyan kellemetlen:S

Szerintetek ott fáztam fel,vagy már előbb valahol valamikor?

Igazából hosszú kabátom combig érő bundás csizmám van, nem ülök hideg helyre, kocsival járok...

Vigyázok ezzel,mert voltam már nagyon felfázva is. Akkor csak a gyógyszer segített, mert későn mentem el állítólag,de ez mindegy...Akkor elég hirtelen jött a dolog.

Úgy érzem tehát,hogy elfáztam.Most teázom és melegítőpárnán fekszem.

Anyu azt mondta,hogy feküdjek egy kd forró vízbe cickafarkfű teát öntsek bele.

Ti tudtok valami hasznos dolgot ajánlani?

Előre is köszönöm!!!


2010. dec. 27. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia :)

Hát lehet,hogy mégis csak felfáztál,nem lehet tudni..

A Cickafark fű tea nem rossz,én ilyenkor rengeteg kamilla teát szoktam inni,plusz van egy Urogin féle gyógynövényes készítmény,az jó szerintem..

Nekem olyan volt,hogy felfáztam és vért pisiltem..Szóval,azért vigyázz magadra..

Jobbulást :)

2010. dec. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kriszti83 ***** válasza:
Cickafarkfű tea, rengeteg folyadék, derékmelegítő, kamillás fürdő.
2010. dec. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
forró fürdő legalább 1 kg konyhasóval, tényleg működik.
2010. dec. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
melegits 2 l vizet, ontsd bele egy palackba es tartsd a labad kozott
2010. dec. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!