Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet? Eltüntethetem...

Mitől lehet? Eltüntethetem valahogy?

Figyelt kérdés

A problémám az lenne,hogy a gátam, majdnem a végbélnyílásomnál ki sebesedet. Nem lehet nagy seb,mert tükörrel nem láttam semmit, picit puklis volt, és olyan érdekes a tapintása.

Elég szégyenlős vagyok, és nem igazán szóltam eddig senkinek sem... kb. 1hete kezdődött. Előre is köszönöm a válaszokat.

Egy 16éves lány.


2010. dec. 28. 04:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Herpesed van. Nem kell hogy feltetlen viszedjen. Nem gyogyithato, tehat idokozonkent i fog sebesedni megint, de kremmel hamarabb elmulik a seb. Talan meg egy oka lehet, ha tongat viselsz, lehet felsertette a bort.
2010. dec. 28. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. Akkor herpesz lehet, mert tangát nem hordok..Ez önkielégítéssel is elkaphattam ? A kezelésével kapcsolatban még arra lennék még kíváncsi,hogy ezt muszáj kenni, vagy mondjuk napi többszöri alapos mosakodással is ellehet tüntetni? Más módszerrel akár.
2010. dec. 28. 06:36
 3/11 anonim ***** válasza:

Tobbszori mosakodas egyaltalan nem hasznal. Mert a seb csak puhul, levalik, jobban felsertodik a bor.

Onkielegitessel nem szerzel herpeszt, legtobbszor nemierintkezes altal kapod el. Vagy hasznalod mas alsonemujet, torulkozojet, olyanet akinek mar van, vagy eppen a strandon.


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__immunrendszer-fertoz..


Vagy keres meg a Google-on.

2010. dec. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Akkor viszont nem lehet herpesz. Talán gomba, vagy egyszerű kis seb...Lehet,h irritálódót. Mindenesetre köszönöm a választ, és a linket is :) Jól jött. Várok még pár naopot,ha nem javul,vagy rosszabbodik szólok anyukámnak.


Köszönöm még egyszer FromOz

(Azért majd mások is válaszoljanak nyugodtan)

2010. dec. 28. 07:49
 5/11 A kérdező kommentje:
Most hogy nézem a linket ez száj herpeszre van, de azért köszönöm szépen :) Majd keresgélek még a neten.
2010. dec. 28. 07:53
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne a neten keresgélj, hanem menj orvoshoz!
2010. dec. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szeretnék még várni 1-2napot,hogy történik-e valami változás, de utána mindenképpen elmegyek az orvoshoz.
2010. dec. 28. 10:17
 8/11 anonim ***** válasza:
Mindegy szaj vagy nemiszerv herpesz. Ismerek olyan embert akinek eleteben nem jott ki a szajan, de ott ahol Neked, minden egyes mestruacioja elott par nappal. A herpesz az egy virus, barhol bukik fel. Ha akarsz varj egy par napot, aztan menj orvoshoz, ott tobb informaciot kapsz.
2010. dec. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nemvalószínű h herpesz. viszket?

sztem azcsak egy eccerű szárazság

2010. dec. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem viszket, igazából nem is látszik semmi,csak inkább a tapintása más... picit fel van dagadva,puha.


Azon gondolkodom,hogy lehet egy picike seb volt és kikezdte a wc papír,vagy ilyesmi... Onnan gondolom,hogy mikor 1-2napja végeztem a wc-n..khm.. akkor mikor 2-3törlés megvolt picit véres volt(csak mint mikor picit megszúrod asz ujjad. ) A seb pedig a gátamnál volt.


Igazság szerintem nem tudom,mert még sose történt ilyen... :( utána olvastam pár dolognak,de nem nagyon tudom eldönteni...De majd adok hírt,hogy mi lesz a vége.

2010. dec. 28. 12:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!