Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyobb ütés érte az egyik...

Nagyobb ütés érte az egyik mellemet! Megállhat, vagy lassulhat emiatt a fejlődésben, növekedésben?

Figyelt kérdés
Elég hosszú a történet. Két éve-12 éves koromban-mikor pont el kezdett fejlődni a mellem,egyszer télen kint a hóban játszottunk a suliban,és az egyik osztálytársam véletlenül beletérdepelt (elég erősen) a jobb mellembe! Nagyon fájt utána,bekeményedett,napokig borogattam. Ennek ugye már két éve,és azóta alig nőtt valamit,míg a másik sokkal gyorsabban fejlődik,"rendesen". Nagyon félek,hogy emiatt megállt a növésben..ez lehetséges egy nagyobb ütés miatt? Megzavarhat ott valamit,ami miatt nem fejlődik,vagy csak késve? Egyáltalán volt valakivel ilyen? Vagy csak én nem tudok "rá" ennyire vigyázni? Kérlek írjatok! Félek. Köszönöm előre is mindenkinek!
2009. jan. 25. 20:21
 1/9 A kérdező kommentje:
:((
2009. jan. 25. 20:22
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ezért megállna a növésben, általában a jobb mell később fejlődik, nekem nem érte ütés, vagy nem emlékszek, és kevésbé fejlődik mint a bal, de majd utoléri
2009. jan. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
figyelj! nehogy megharagudj érte de már legalább harmadjára lehet olvasni itt ezt a kérdést. most nem vagy elégedett a véleményekkel vagy azt várod hogy mondjanak valami újat? semmi baj nincs belőle csak ne ismételgessük már a kérdéseket lehetőleg. a válaszra pedig általában a nőknek nem egyformán fejlődik a mellük, relatív egyik kisebbnek látszódhat
2009. jan. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
sajnos lehet attól az ütéstől. érdemes lenne elmenned orvoshoz.
2009. jan. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy az ütéstől lenne lassúbb a melled növekedése. Nem tudom, hogy akkoriban elmentél-e orvoshoz? Ha nem, az elég buta dolog volt. Ha voltál és az orvos nem mondott semmit, akkor elviekben nincs semmi baj. Egyébként fontos megjegyezni, hogy a páros szerveink sem teljesen egyformák, így előfordulhat, hogy pl. az ember egyik szeme kisebb, mint a másik, egyik melle nagyobb, mint a másik, és természetesen az is benne lehet a pakliban, hogy nem fejlődnek párhuzamosan. Azonban az ütés végett elmennék a helyedben orvoshoz, ha még nem voltál.
2009. jan. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Most nyáron voltam orvosnál. Áttapintotta mindkettőt,és nem mondott semmit. Most akkor mi a baj? Tényleg lehet ütéstől? Most eléggé megijedtem az egyik válaszoló válaszán.. Most mi lesz? :(
2009. jan. 26. 20:54
 7/9 anonim válasza:
Igazság szerint egy ismerősöm csak beütötte a mellét a kilincsbe és rá néhány évre mellrákja lett szerencsére nem halt meg de lekellet operálni a jobb mellét, ha orvos kitapintotta és nem észlelt semmit akkor nagy szerencséd van!
2009. dec. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hülyeség, mechanikai hatásra (ütés) senkinek se lesz rákja, főképp egy alkalom után.
2009. dec. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Veled egy idős vagyok csak abban különbözünk, hogy én mindennap megütöm. Én is ettől félek, de mint látod a többség szerint fog nőni. A testünk sosem teljesen szimetrikus. Majd utoléri :) Amúgy legtöbbször a bnőm üti meg a könyökével mert pont abban a magasságban van. Én meg mindig izélek hogy annyit üti hogy tényleg megáll. De mindenki ellenzi a feltételezésemet szval szerintem nyugodj meg. :D
2010. dec. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!