Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Anyajegy levetetés? Tanács,...

Anyajegy levetetés? Tanács, tapasztalat?

Figyelt kérdés

Nemsokára megyek bőrgyógyászatra. Mivel van anyajegyem, meg kell nézetnem. Anyáék szerint jobb lenne levetetni, nehogy baj legyen. Én viszont nagyon félek. Rettenetesen.

Félek a fájdalomtól, ha elmúlik az érzéstelenítő, félek, hogy SZTK-n nem figyelnek oda annyira az eltávolításnál, félek, hogy kiújulhat, és nagyobb baj lesz abból, hogy levették, mint abból ha rajtahagyják.

Engem nem zavarna, de épp olyan helyen van, ahol akár a ruha irritálhatná is. Ezért mindig vigyázok az öltözködéssel. Viszont tudom jobb lenne, ha nem lenne. Nem tudom, félek. Valami bátorítás kéne. Nálatok mi volt anyajegylevételnél - erre lennék kíváncsi.


2010. dec. 30. 20:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

nem írtad hol van, pedig az fontos lenne ám.

nekem az anyajegyemből szedtek le, amikor beszúrták az érzéstelenítőt az fájt, de utána már nem éreztem semmit, pedig rohadtul be voltam szarva:) ez már másfél éve volt, akkor 17 voltam kb

2010. dec. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
2 helyről vettek le anyajegyet. Nem is éreztem semmit. Talán mikor varrták azt éreztem, de nem fájdalmat, hanem kaparászást. Mikor kiment az érzéstelenítő, kicsit húzódott, de nem volt vészes. -nem kellett fájdalomcsillapitót szednem. Ne félj, jól teszed, ha leszedeted. Majd írj, mi volt.
2010. dec. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem már egy párat szedtek le, amit előttem is írták ha beadják az érzéstelenítőt az ég világon nem érzel semmit, max a varrást hogy húzódik a bőr, kicsit kellemetlen de nem fáj! Amikor már múlik az érzéstelenítő nekem akkor sem fájt, bár az alvás volt a legrosszabb az egészben, meg a fürdés hogy ne érje víz, vigyáznom kellet ott!

Amúgy a varrat szedés nah az nekem picit fájt, de jó érzés lesz hidd el utána! :P

2010. dec. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ugyanazt tudom mondani mint az előző. Nekem a számtól nem messze vettek le egyet és teljesen kibírható. Semmi probléma nem volt utána, a seb is szép lett utána.
2010. dec. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem 2 éve szedték le,mert folyamatosan lekapartam,pedig nem akartam :s

A végén már fekete színű volt és fehér pötty volt a tetején.

Nagyon féltem...előtte műtötték a csuklómat szóval annyira nem voltam beparázva :)

Megkaptam az érzéstelenítőt és semmit se éreztem...az érzéstelenítőtől kicsit kótyagos voltam,de semmi más!

Nekem nyáron csinálták jó melegben és a jobb vállam alatt volt,szóval a topp és a melltartó is irritálta a heget,de mindig volt rajta sebtapasz.

2 héttel később pedig már a Balcsiban áztattam magam.

Jóindulatú daganat lett rajta ez derült ki 1 hónappal később...mára már csak akkor látszik a heg hogy ha nagyon rákoncentrálsz.

Ne félj ettől az egésztől :)

2010. dec. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A derekamon van. Januárban megyek bőrgyógyászhoz, akkor még csak hogy megnézze.

Félek az SZTK-tól, mert mindenki rémtörténeteket mesél. Azt sem akarom, hogy tízezreket fizessünk maszeknál. Szerintetek inkább maszekkal próbálkozzak? Vagy mindkét helyen jó munkát végeznek?

2010. dec. 30. 21:08
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitok, ha azt mondjátok, hogy nem parás, talán túlélem. Csak kissé félek az ilyesmitől. Az első vérvételemnél is majd elájultam, míg a soromra vártam. Nem attól, mert féltem a vér látványától. Egyszerűen a fájdalomtól.
2010. dec. 30. 21:11
 8/10 anonim ***** válasza:
Ebből is látszik hogy nem volt komolyabb műtéted ami persze jó! Ez kis rutin műtét szóval nem kell nagy dobra verned, persze én is féltem az elsőtől, de hidd el nincs mitől! Az a legrosszabb ha magadat stresszesed fel mert annál rosszabb nincs..
2010. dec. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem a pécsi sztkban csinálták, nem volt semmi, figyeltek.
2010. dec. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha jó a doki, sztkban is jó. Páromnak ugyanaz a doki sztkban műtött, engem annak idején maszekban. Az eredmény ugyanaz, csak az ára nem :)
2011. jan. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!