Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kedden lesz eü. Küretem, mert...

Kedden lesz eü. Küretem, mert lehet hogy polip van a méhemben, ill. ezzel egyidejűleg elvégeznek egy méhszájplasztikát. Semmit nem tudok, csak hogy 7-re kell mennem éhgyomorra. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Adtak a nővérek egy időpontot, és elmondták vaktában mit kell vinnem aztán rohantak. Én az orvossal nem is tudtam beszélni. Nem tudok semmit. Ugye altatnak? Fájni fog utána? Ez egy egynapos műtét szokott lenni általában ugye? Írnátok még róla ami eszetekbe jut?

Kérlek!!!


2010. dec. 31. 14:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Ne félj!!Altatni fognak,de ha megkérdezik,akkor válaszd azt.Ébredés után semmid nem fog fájni,nem szokott.Ha délutánra nem lesz szines a vattád,akkor haza is engednek.

Esetleg lehet hányingered,de ritka.Hamar túl leszel,és jó,hogy jársz ellenőrzésre,és odafigyelsz magadra.

Sokkal jobb lesz,majd meglátod.

2010. dec. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ó nagyon köszönöm a kedves választ, sokkal jobban érzem magam:))
2010. dec. 31. 14:57
 3/9 anonim ***** válasza:
Megerősithetem. Semmi fájdalom nem lesz. Én a kezem fejébe kaptam egy szurit, az "fájt" a legjobban.Utána az ágyamban ébredtem. Ennyi. No para. Rá jó pár évre kivették a méhemet, de az sem volt annyi sem, mint egy fog huzás.
2010. dec. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi neked is!!!:)
2011. jan. 1. 12:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Hogy vagy????
2011. jan. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

De aranyos vagy hogy érdeklődsz!!!:))Köszönöm jól, csak picit érzékeny a hasam. Próbálok óvatosan mozogni, nehogy bajt csináljak, meg vérezni kezdjek. Remélem hamarosan jobban leszek.

:))Szép napot!!

2011. jan. 5. 17:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Örülök! Jobbulást.
2011. jan. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én az első vagyok. Jó,hogy túl vagy rajta.6 hét múlva ellenőrzés,és jobb lesz,mint újkorában.Vigyázz magadra.
2011. jan. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi neked is!:)) Bár ma elkezdtem vérezni, kicsit megijedtem, remélem nem erősödik mert akkor vissza kell mennem.:(

Bár már jobban lennék, és ne kéne ennyit óvatoskodni.

2011. jan. 6. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!