Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi tortenhetett a mellemmel?...

Mi tortenhetett a mellemmel? Felek, baj lehet?

Figyelt kérdés
A melleimben szilikon van.A legkisebb meret a szilikonok meretei kozul.Nincs egeszen 3,5 eve meg.Az ugye termeszetes dolog h korulbelul fel ev az amig csak kisebbedik es kisebbedik,amire eleri az allando meretet.Igy is tortent.A terhessegem alatt baromira megnott,aztan szules utan osszement,majd vegul kb.mas fel eve allando a merete.A problemam h kb.egy hete eszreveszem h naprol napra kisebb,megy ossze a mellem!Az elso napokban mikor meg jegyeztem a ferjem kinevetett h bekepzelem,de ma mar o is vegre elhitte nekem,meg is jegyezte h osszement teljesen a mellem.Nekem a mellem merete,kb akkora volt h kb.a ketharmada toltotte ki a tenyeremet ha rahelyeztem,most meg a tenyeremet ha rateszem,pontosan befedi.Tehat kb.egyharmadaval csokkent a merete.Mi tortenhetett?Lehet felszivodott a szilikon,vagy osszement? Allo helyzetben nem is erzem a szilikont tapogatassal a melleimben.Van okom aggodni?Varom mindenki valaszat,fokent szilikonos ciciseket!nagyon parazok h most mi van.
2011. jan. 2. 00:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a sajátom van,de én azt tanácsolnám,hogy fordulj orvoshoz.Nincs kizárva,hogy szivárog.Az pedig nem egy jó dolog.
2011. jan. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem is mindenféleképpen doki!amint lehet kérj időpontot
2011. jan. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mért nem mész orvoshoz?
2011. jan. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!