Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet valamivel előrehozni a...

Lehet valamivel előrehozni a menstruációt?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy január végén megyünk sítanfolyamra és nem szeretném, ha ott jönne meg.Ezért lenne az a kérdésem, hogy valamivel meglehetne siettetni h előbb jöjjön meg?
2011. jan. 2. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem. Ha így működne az emberi szervezet akkor nem lenne probléma a nőknél a menstruáció mert akkor és oda tologatnánk, amikor és ahova csak szeretnénk.

De nem így van.

2011. jan. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom neked beválik-e, de nekem bevált. Mondjuk ez nem előrehozza, hanem csak enyhíti a vérzést. Úgy volt, hogy megjött pl.: hétfőn. Szokás szerint erős vérzésem volt. De Másnap ittam reggelről egy pohár citromlevet. Egész nap szinte semmi. Másnap is ittam. Akkor is csak alig volt. Utána abbahagytam, akkor viszont még erősebb lett, viszont legalább nem volt meg, amikor valami fontos dolgot csináltam.


Amúgy ez nem biztos, de ezt mondják:

Ha mondjuk megjön és aznap tornázol, vagy valamit csinálsz, hogy erősebb legyen a vérzésed, akkor gyorsan kifolyik és utána hamarabb vége lesz.

2011. jan. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A vörösbortól állítólag előbb megjön.
2011. jan. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!