Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felhelyezhetem a canesten...

Felhelyezhetem a canesten kombi-s hüvelytablettát applikátor nélkül is?

Figyelt kérdés
a tájékoztatóban az áll, hogy terhesség és szoptatás idején applikátor nélkül is alkalmazható, de nem vagyok terhes és nem is szoptatok, de félek, hogy applikátorral nem tudom felhelyezni.szerintetek?
2011. jan. 3. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Simán. Én is applikátor nélkül használtam,meggyógyultam, nem lett baj. Megnéztem, milyen mélyre menne applikátorral, és olyan mélyre tettem én is. Amúgy én azért nem használtam azt a vackot, mert ilyen pattintott műanyag széle volt, amivel tuti véresre martam volna a hüvelyemet, nem is tudom, ki találta ki, hogy egy applikátor ilyen legyen, és hogy ezt használja is valaki :S Ujjal biztosabbnak is éreztem a dolgot, mert tudtam irányítani, stb.
2011. jan. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Felhelyezheted applikátor nélkül is, de szerintem ne félj Tőle, tök egyszerű. Szerintem guggolj le, úgy a legkényelmesebb.
2011. jan. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:) még azt szeretném kérdezni, hogy a krémet kenhetem a csiklóm környékére is, vagy oda már nem szabad?
2011. jan. 3. 11:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Szabad, sőt jobb is, ha kensz mindenhová, hogy a külső fertőzést is elmúlassza.

Jobbulást!

2011. jan. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2011. jan. 3. 12:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Korábban nem is volt applikátor a hüvelytablettához, mindenki ujjal tolta fel és hatott, szóval nyugodtan tedd fel úgy, ahogy számodra megnyugtatóbb, kényelmesebb. A krémet pedig kend bátran mindenfelé, hogy megállítsd a fertőzés terjedését (tui. attól, hogy a csiklódon még nincs panaszod, lehet, hogy a kórokozók már ott vannak).
2011. jan. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!