Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menzesz legerősebb napjain...

Tetris kérdése:

Menzesz legerősebb napjain reggelenként, felkeléskor mindig összevérezem az ágyat, a takarót, pizsamát, sőt még a szőnyeget is. Mit lehetne tenni, hogy elkerüljem ezt?

Figyelt kérdés

Tampon, betét is van fent, és odakészítek mindig egy törölközőt is. De mindig, mindent összekenek. Mit tegyek még oda?

Voltam orvosnál, van egy miómám, emiatt van az erős vérzés. Kezelést nem igényel, csak kellemetlen, hogy ilyen erős a menzeszem miatta.

Másnak is van ilyen gondja?


2011. jan. 6. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Este kelj fel és cseréld ki a betétet és a tampont.
2011. jan. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok vele én is. Tampon+betét, mégis, amikor felkelek, akármilyen gyorsan spurizok, már a nappaliban csurog a vér végig a lábamon, csepeg a szőnyegre, parkettára, kőre. Utálom, de nem tudok ellene tenni. Már olyat is csináltam, hogy korábbra beállítottam az órát, máskor egy törülközőt kaptam a lábam közé, de akkor is húztam magam után a jelzőcsíkot, csak vékonyabbat :(

Nekem is van egy kisebb miómám...

2011. jan. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

szia!

Én is így vagyok! Nekem nincs "semmi" bajom, csak 12 éves korom óta 8 napos a vérzésem, és nagyon erős. Az első 5 napban óránként mennem kell wc-re. Gondolhatod, milyen nehéz ezt megoldanom. Nem mindig vagyok otthon.


reggel én fel szoktam ébredni olyankor fél6 -6 körül, és gyorsan kirohanok a wc-re. Vagy elérem, vagy a pizsi lesz tiszta vér. Ez azért van, mert éjjel a hüvelyben összegyűlik a vér, és reggel, amikor felülsz, egyszerre ürül ki.

Sajnos, tenni nem lehet ellene semmit. Én most lindynette30-at szedek, de ezzel is ugyanolyan erős. Bár a doki azt mondta, hogy lecsökkenti. Nem így lett sajnos.


Esetleg használhatsz éjszakai betétet, az elég nagy. Én is azt használtam egy ideig, most már átálltam az Always super plusra. De az is csak egy óráig bírja az elején.

2011. jan. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán a gumilepedő segíthetne, bár a sima lepedő attól még odalenne. Nekem kezdő lány koromban anyukám vett egészségügyi nadrágot, gyakorlatilag egy gumibugyi féleség volt vmi zörgősebb anyagból, a sima bugyira kellett rávenni. Próbáld meg eü segédeszköz boltban, más ötletem nincs
2011. jan. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Óriás bugyi+ azt teletömni rongyokkal. xD Más nem jutott eszembe! :)


Amúgy nekem csak a bugyim, a pizsamám, meg az ágy olyan.

2011. jan. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Olyan boldog vagyok, hogy nem csak én vagyok ilyen! Most annyira örülök, hogy nem vagyok egyedül ezzel, és másnak is folyik a lába szárán reggel, és húzza a kondenzcsíkot.

Az is olyan klassz, hogy nemcsak én vagyok, aki ilyenkor - akármilyen fürgén fut is - nem ér ki elég gyorsan a fürdőbe! Nagyon-nagyon-nagyon köszönöm!!!!!

Annyira örülök, hogy nemcsak én vagyok így!! Ez a mai nap legnagyobb ajándéka.

Szeretlek benneteket! Köszönöm!

2011. jan. 6. 18:05
 7/8 anonim ***** válasza:
wíí, nincsmit :D
2011. jan. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Most ne nevessetek ki, de vannak még sokan így, és sokan pelenkát tesznek, ilyen neked is jólfogna így éjjelre, mikor nem tudod olyan gyakran ellenőrizni. Aztán napközben betét.

jobb ötletem nincs:D

2011. jan. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!