Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem gyógyultam volna ki...

Nem gyógyultam volna ki teljesen?Kólibaktériumom volt, a nődokim fölírt antibiotikumot + még egy gyógyszert, kúpot és krémet. Most fejeztem be a kúrát, de még mindig sárgás folyásom van.

Figyelt kérdés

Semmi szaga, nem viszket pont úgy mint a kezelés elött. Nem használt semmit?:S

nem akarok vissza menni hozzá mert teleetet megint mindenféle bogyóval. házidokim azt mondta kár volt szednem


2009. jan. 29. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy a colitól rohadt nehéz megszabadulni. nekem nem a hüvelyem fertőződik tőle, hanem a húgyhólyagom. hiába ügyelek kínosan az altesti higiéniámra, időnként fellángol miatta a gyulladás. reménykedj, hogy veled nem lesz ugyanez, mert ez egy ördögi kör.

a sárgés folyásod nem amiatt van, mert nem gyógyultál meg, hanem attól, hogy az antibiotikum a coli mellett a hüvelyflórádat is tönkrevágta. ez el fog múlni nemsokára, ne csinálj vele semmit, majd regenerálódik magától.

2009. jan. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az antibiotikumot kb 2 hete fejeztem be. Úgy látom okozhat ez a baci sokmindent. Húgyhólyaggyulladás mellett okozhat vmilyen bélhurutos dolgot? Elég gyakran fáj nekem is mostanában a hasam alul,de a labor vizsgálatok semmit nem mutatnak ki. Lehetséges ez?
2009. jan. 29. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!