Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Folyton viszket a csiklom,...

Folyton viszket a csiklom, mitol lehet?

Figyelt kérdés
Par napja nagyon elkezdett viszketni a csiklom! Rendszeresen mosakszom, es nincs otletem hogy miert viszket annyira. Hogy tudnak mar veget vetni? :(
2011. jan. 8. 14:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nem pamut bugyit hordasz válts arra.
2011. jan. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen még 2008 nyarán, de elmentem nődokihoz, és adott rá hüvelykúpot és attól elmúlt. Ilyenkor, ha viszketést érzel, azonnal el kell menni nőgyógyászhoz!

Egyébként hány éves vagy?


24/N

2011. jan. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Mindenképp menj el nődokihoz! EZ lehet a gombától kezdve bármi... Jobbulást!
2011. jan. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
13/L
2011. jan. 8. 15:23
 5/10 anonim ***** válasza:
Gomba lesz. Húzd fel a fityma részt és ha fehér, túrós alatta, akkor gomba. Gyermeknőgyógyászhoz menj el.
2011. jan. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Már bocs az offért, de csiklójuk nem a lányoknak, fitymájuk pedig a fiúknak van? Na mindegy, gyermeknőgyógyász v nőgyógyász mindegy. Amúgy ha gomba is, azt okozhatja bármi, szóval ilyen esetekben nem szabad csak úgy legyinteni, h gomba, mert a gombát kiválthatja más is. Szóval mindenképp érdemes felkeresni a szakorvost! Persze az is lehet, h cak gomba...Jobbulást!!!
2011. jan. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A csiklón is van fitymarész, az a bőrdarab, ami eltakarja. Alá szokott gyűlni a váladék, ugyanúgy, mint a fiúknál, ha nem mossák meg rendesen.

Ha gombás fertőzés van, akkor pedig fehéres túrós váladék lesz alatta, ami erősen viszket. .

2011. jan. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyébként a fiúknak makkjuk van, amit szintén fityma fed. A makk felel meg a lányok csiklójának.
2011. jan. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hétfőn irány a doki! Valamilyen fertőzés, amit ki kell kezelni, hogy ne terjedjen tovább.
2011. jan. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
ezt nem tudtam, köszi az infót!
2011. jan. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!