Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért viszket a külső nemi...

Miért viszket a külső nemi szervem? Canesten jó rá?

Figyelt kérdés
Folyásom nincs, de egyre jobban viszket kívül. A menzeszem sem jött meg. Terhes nem vagyok.
2011. jan. 9. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a Canesten krémet pár napig.
2011. jan. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Nekem pont az elmúlt napokban volt ilyen tünetem, nem gyanakodtam hüvelygombára, mert "belül" nem viszkettem, csak kívül. Canesten krémet kentem rá éjszakára, és már attól rengeteget javult.
2011. jan. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mármint úgy értem, hogy egy felkenéstől rengeteget javult, úgyhogy szerintem mégegy felkenés elmúlasztja majd.
2011. jan. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elmulaszthatja, de vissza is johet.
2011. jan. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A cukorszintedet nézesd meg, ha még emellé a tünet mellé többet is iszol, mint régebben.
2011. jan. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért egy egy napja viszkető nemi szerv miatt nem kell rögtön cukorbetegségre gondolni... :))
2011. jan. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

biztos, hogy fog rajta segíteni a Canesten krém.

azonban érdemes lenne belülről is kezelni magad Canestennel (nem a krémmel), mert valószínű ott is túlszaporodtak a gombák, csak nincs (még) tünete.

2011. jan. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!