Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fura piros folt van ott lent...

Fura piros folt van ott lent nekem, olyan mintha megvágtam volna, és a barátomnak is van. Mi lehet az?

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Egész pontosan hol? Mióta? Mindkettőtöknek ugyanott és ugyanaz idő óta?
2011. jan. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mindkettőnknek ugyanaz az idő ota. nekem a csikló fölött egy piros pattanásféle, a barátomnak meg a pénisz feje alatt.
2011. jan. 10. 11:27
 3/5 anonim ***** válasza:
valamilyen fertőzés lesz, herpesz vagy szemölcs, menj el nőgyógyászhoz, a barátod meg küldd el urológushoz.
2011. jan. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rossz ötlet,az urológus semmit nem tud csinálni...menjetek mindketten a bőr-és nemibeteg gondozóba,ott minden kiderül mindkettőtökről..én pont most voltam,mert rajtam és páromon is hasonló jött ki,csak rajtunk több...először elmentem nőgyógyászhoz,aztmondta,gomba felülfertőzés...kaptunk egy rakat gyógyszert mindketten...de nem múlt tőle,így 4nap múlva felhívtam a saját nőgyógyászomat aki épp külföldön volt h micsináljak mert félek..erre mondta ő hogy menjünk be a bőr és nemibeteg gondozóba és ott mindent tudni fognak..be is mentünk,hálistennek még aznap tudtak fogadni és a doki megállapította h herpeszvírust kaptunk,ami nem kis dolog(és a nőgyógyász nem vette észre?!) és adott rá gyógyszert meg krémet...az ilyesmi nem játék,menjetek el vele és mindketten kérjetek egyszerre időpontot...minél előbb mentek,annál gyorsabban elmúlik...hogy rátérjek a lényegre,azért válaszoltam,mert nekünk is úgy kezdődött mintha megvágtuk volna...elkezdte csípni a víz és aztán éktelen fájó hólyagok lettek belőle mert nem lettek elsőre kezelve -hála a nőgyógyásznak...remélem semmi komoly nem lesz,de ha mindkettőtökön van akkor -ha el is múlik- később visszafertőzhetitek egymást..
2011. jan. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Amennyiben herpeszrol van szó, a srácnak nincs mitol tartania, valószínuleg fájdalommentes és 2 max 3 héten belul teljesen elmúlik. Noknél sajnos fájdalommal jár a legtobb esetben. 2 hónapja velunk is tortént hasonló... barátnomnek fájt, arra is oda kellett figyelnie, hogy hogy ul le.


22/F

2011. jan. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!