Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi (mik) az előjelei annak...

Mi (mik) az előjelei annak hogy meg fog jönni?

Figyelt kérdés
nekem még nem jött meg és érdekelne h mi az előjele h pár percen belül megjön,és annak mi hogy még nem de évek vagy hónapok múlva megjön
2011. jan. 10. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Pár percre előre nem tudod, és az első előtt nem is biztos, hogy vannak jelek. Nekem fáj a hasam, és ingerült vagyok előtte, de mindenkinek eltérő.
2011. jan. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Aranyos vagy!:)

Hát ezt előre nem lehet tudni, sem percekkel, sem hónapokkal. Max. annyi,hogy nekem pár órával előtte egy picit görcsöl a hasam!

Ne aggódj, meg fog jönni!:)

2011. jan. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szőrös már a puncid és a hónaljad? Van fehérfolyásod? Ha igen, mióta?
2011. jan. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen.hónaljam annyira nem,van,kb 1 vagy 1 és fél éve
2011. jan. 10. 17:46
 5/6 tetris ***** válasza:

Kedvesem! Nincsenek konkrét előjelek, de egyszer biztos meg fog jönni neked is. Olyan még nem volt, hogy valaki ne lett volna egyszercsak felnőtt. Senki se marad gyerek!

Egy ember értékét nem az adja, hogy menstruál-e vagy, sem.

El fog jönni a te időd is. Ne legyél türelmetlen!

Addig is ügyelj rá, hogy kellő mennyiségben egyél vitamindús zöldségeket, gyülölcsöt, tejtermékeket. A rostok is nagyon fontosak. Élj egészségesen, és az is fontos, hogy eleget aludj.

2011. jan. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hello :)


Nekem az előtt, hogy megjött 1-2 hónappal rengeteget nőttem, hatalmas iramban O.o

Szerintem ez előjel volt :D

Kezdtem gyanakodni. Aztán amikor először volt peteérésem, a fehérfolyásom megváltozott: Sűrűbb, darabosabb, fehérebb. De nem volt kellemetlen szaga, mert az gombára utal :)

Akkor, igazából nem fájt a hasam sose, úgyhogy ha nem fáj a hasad, attól még megjöhet. Viszont kicsit mogorvább voltam előtte (PMS) és mindenkit kiborítottam :D

Szőrösödtem, de nem nagyon. Csak épphogy kiserkentek a szőrszálak. Mellem kis maroknyi volt.

Aztán ha jól emlékszem ennyi volt :)


De ez én vagyok, bármikor megjöhet ;)


Amúgy ma van egy fél éve, hogy megjött :D


12/L

2011. jan. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!