Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rettenetes székrekedésem van...

Rettenetes székrekedésem van a menzesz 2. ill.3. napján. Mit lehet vele kezdeni? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Általában mindenkitől azt hallom, hogy menzesz alatt hasmenése van. Nekem meg annyira szorulásom, hogy 2-3 napig semmit nem tudok enni, mert a beleim, a gyomrom is felpuffad, mozdulni alig tudok annyira fáj, feszül, és még a lázam is fel szokott menni.
2011. jan. 10. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Sok tej? Szűz tea kapszula? Szilvalekvár?

Próbálok természetes dolgokat javasolni.

2011. jan. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Láz?

Voltál már ezzel orvosnál, mert én a helyedben elmennék!

2011. jan. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, voltam orvosnál. De csak annyit mondott, hogy ez szokatlan, és hogy nem tud mit javasolni a diétán és a székletlazítón kívül.

Köszönöm a tippeket!

2011. jan. 11. 12:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Javaslom egyél egy kiskanál darált lenmagot (lenmagpehely - bio boltokban lehet kapni) ilyenkor. Vagy reggel éhgyomorra egy fél pohár állott víz is jó. Este kitöltöd, és reggel az az első. Nem értem hogy miért működik, de működik!
2011. febr. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

altalaban minden No ingerultebb ezeken a napokon, de mar a verzes elotti napokban is.

Hangulatjavito, vagy Nyugtatoteakevereket vasarolj es ebbol fogyasszal naponta 2-er,

es kezdjel el cickafarkfu es kamillateat fogyasztani, de szinten mar a ciklus elotti napokban, s igy megfog szunni a panaszod.

A belso feszultseg okozza, ami termeszetes, de igy tudod kezelni.

2011. febr. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!