Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mivel mosakodjon az, aki...

Mivel mosakodjon az, aki minden tusfurdore allergias?

Figyelt kérdés

Regebben talaltunk egy biocuccokkal foglalkozo eladot (olyasmi rendszer volt, mint az avon). Most viszont nem tudok beszerezni tole, mivel messzire koltozott (kulfold).

Mit tudok csinalni? Nagyon keves az a tusfurdo/sampon/kozmetikai szer, amiben nincs meg az antiallergen anyag.

Kaptam egy nuskin tusfurdot, azt gondolva, hogy az majd nem ut ki... hat de. A sodium chloride es sulfate anyagok csinalnak egesz testfeluletre piros, viszketo, ego kiuteseket, ugy nez ki, mintha egy narancs vagy citrom reces boret simogatnam. Fel nap, mire elmulik, de mar nem birom az allando viszketest.

Tudtok olyan termekeket, amikben nincsenek ezek a szerek? Ha igen, milyen arban vannak?


Megkoszonnem segitsegeteket.


2011. jan. 12. 11:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az árát nem tudom, de gyógyszertárban lehet venni mosdókenőcsöt. Fel is lehet íratni azt hiszem. Én is használtam a fiamnak, és jó volt.
2011. jan. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Fel kell íratni fürdetőkrémet, amivel a kisbabákat fürdetik. Én az arcomra kaptam olyat, nagyon szeretem. Lehet kapni recept nélkül is, de receptre 300-400 forint, anélkül meg 800 körül van a 30 dekás tégely. Én csak arcra használom, két hónap alatt a fele fogyott el. Nagyon szeretem. Sokkal de sokkal olcsóbb, mint a puccos bio-meg hipoallergén cuccok!


26/N

2011. jan. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez a problémám, megmondom őszintén, én azóta baba termékekkel fürdöm (nem a Baba márkájú, hanem minden, ami babáknak készül), ezen kívül kipróbáltam az Alg-Börje algás tusfürdőt, az is bevált, szerettem is, bár 500 ml 2500ft körül van :(

Sok függ attól, hogy pontosan mire vagy allergiás. Illatanyagra, vagy más szintetikus szerre? Az illatanyagot könnyű kiküszöbölni, ha valami másról van szó, nehezebb.

Esetleg nézd meg még a Sanoll Bio termékeket.


25/N

2011. jan. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kisbabáknak való hidrofiles fürdetőkrém, gyógyszertárban kapható.
2011. jan. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sodium sulfate es sodium chloride minden formajara. Nem tudom, mik ezek, de azt tudom, hogy a fujos dezodorokat es illatokat sem hasznalhatom, csak a kremes dezodort es az olaj alapu parfumoket.

Koszonom mindharmotoknak, lemegyek akkor megkerdezem a gyogyszertarban, hogy mit tudnak mondani errol a babafurdeto kenocsrol.

2011. jan. 12. 11:40
 6/8 A kérdező kommentje:

Ilyen hulyen is csak en tudom feltenni a kerdesemet: "amiben nincs meg az antiallergen anyag..." :D

Szoval, amiben nincs meg az allergen anyag.

2011. jan. 12. 11:43
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Még egy szavazat a gyógyszertári mosakodókenőcsre! Én és a fiam is ezt használjuk a tucatnyi allergiánk miatt és remekül bevált! Igaz, kicsit ragacsos, utána pedig nehezen jön le, de meg lehet szokni :=), a bőröd viszont imádni fogja.
2011. jan. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Koszonom!!!

Vettem ilyen furdetokremet. Kispoharban oldom fel, mielott megyek furdeni, ragacsos meg nehezen oldodik, de nagyon jo :) Ettol legalabb nem viszketek meg pirulok ki. Koszi mindenkinek! Mennek a zold kezek!

2011. jan. 17. 19:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!