Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Igaz, e hogy az egymás tartós...

Igaz, e hogy az egymás tartós közelségében élő nők menzesze szinkronizálódik, egy időben történik?

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet h ez véletlen.Nekem is pl a tesoimmal(egy időben volt)

egy ideig,de aztán egyik szült pl,és már nem ugyanugy van,persze majdnem egy időben de már nem ugy mint régen.

Sok tényező befolyásolja,gyogszerszedés például.De van ismerösöm aki szintén akkor,pedig nincs rokoni szál szóval szerintem nem feltétlen igaz a dolog.

2011. jan. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igaz.
2011. jan. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi a gimis koliban mindig egyszerre menstruáltunk, aztán egyetemen a legjobb barátnőmmel is. Lehet, hogy véletlen, de inkább valami magyarázatának kell lennie.
2011. jan. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is együtt van a legjobb barátnőmmel. :)

Meg amíg tesóm nem szedett gyógyszert, vele is együtt volt.

Meg egy "régebbi legjobb" barátnőmmel is együtt menstruáltunk, csak vele már nem annyira tartom a kapcsolatot, de néha azért találkozunk, pont feljött ez a téma, és már nem ugyanakkor van a menstruációnk - megbeszéltük. :D


Én sem tudom, hogy van-e valami tudományos alapja, vagy inkább csak a véletlen műve... de gyanítom, hogy az utóbbi. :D

2011. jan. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez igaz! Van 1 ikertesóm (ő is lány) meg 1 húgom. Totál egyszerre volt meg a menstruációnk,míg külön nem költöztünk.
2011. jan. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
egyszer volt erről egy női magazinban valami sztori, és igaz! :)
2011. jan. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!