Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Még mindig csak recepttel...

Még mindig csak recepttel adnak gyógyszertárban fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Külföldön kezdtem el szedni egyet, nőgyógyász írta fel, de ott utána nem kellett többet menni receptért, kiadták anélkül. Most hazajöttem, már neten megnéztem, hogy van ua a bogyó itthon is, de csak receptre, nekem meg egyelőre nincs tb-m, nem akarok orvoshoz menni. Meg felesleges is, ha már 1x megmondták, hogy az jó...
2011. jan. 14. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
azért, mert nyakra-főre szedné az összes tini, mert a barátnőmnek jó, akkor nekem is jó elv működik nálunk, csak nőgyógyászhoz ne kelljen menni. Jó ez így, hidd el. Itt más világ van, mint külföldön.
2011. jan. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ebben mondjuk tényleg van vmi...jobb ha nem kezdik el csak úgy szedni, de nekem 1xűbb lenne, ha nem kellene most dokihoz menni. magánrendelés annyi kb, mint a bogyó 3hónapra...
2011. jan. 14. 17:05
 3/5 anonim ***** válasza:
igen, csak receptre lehet kapni.muszáj lesz orvoshoz menned,ha a tb-dolgot nem tudod megoldani, akkor magánrendelésre kell menned
2011. jan. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sztk rendelésre is mehetsz, nem csak magánrendelésre, de akkor is fizetned kell. (Nálunk ki van függesztve az sztk-ban, hogy mennyibe kerül a vizsgálat, receptírás stb., ha nincs tb-d)
2011. jan. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most jutottam el orvoshoz, és ez elég vicces volt, simán kiírták a fogamzásgátlót, bár lehet azért is mert nem 18 év alatti vagyok, még a TB-vel sem volt gond, lehet már javult a rendszer és tudják, hogy külföldön van biztosításom???
2011. jan. 27. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!