Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kamasz lányom a fejébe vette,...

Kamasz lányom a fejébe vette, hogy mellnövelő kapszulákat szeretne. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A lányom ebben a évben lesz 18 éves.Nagyon érett gondolkodású,nagyon csinos,vékony.Egy dolog van amit utál magán az a mellei.Egyszerűen hiába mondom neki,hogy még nőhet,hogy még fejlődhet,nem tudja elfogadni magát.Nagyon zavar engem is most már az Ő problémája,szeretnék neki segíteni,de sajnos nem tudok.Hogyan tehetném boldogabbá a kislányomat?Nem szeretném,hogy emiatt szégyenkezzen,vagy rosszul érezze magát.Valami tanácsot tudtok?
2009. febr. 1. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát nézd ha elmult 18 ilyen márpedig nemteheted mert én vagyok az apád szövegel maximum megutáltatod magad töbet nem érsz el... Ha létezik olyan kapszula amire egy rendes orvos is aztmondja h müködik és nem lessz töle semi baja szerintem kilehet probálni .De semmiképpen se hagyd nagyon elkeseredni mert olyankor csinál hülyeséget az ember. Nem melleseleg van aki a kismellü nöket szereti, probálj erről sokat beszélgetni vele de kedvesen bizalmasan.


Kamasz srác voltam

2009. febr. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne azt mondd neki, hogy még nőhet - olyan egetverő változás már szerintem nem valószínű. Az lenne a lényeg, hogy elfogadja és megszeresse magát így, ahogy van. Azt kell neki mondani, milyen szép, jó alakú, csinos, de jól áll neki ez meg az a ruha, stb. És az is fontos, hogy a külseje mellett egyéb értékeivel is tisztában legyen.

És tudarosítani kell benne, hogy nem szabad a médiában látható nőképekkel összehasonlítania a magát. A nők melle a valóságban nagyon sokféle méretű és formájú és mindegyik lehet szép! Az egész média egy manipulációra épül, hogy a nők nehogy jól érezzék magukat a bőrükben - mert akkor kevesebb fogyna az idióta magazinokból (benne a "hogy fogyjunk le egy hét alatt 20 kilót?" és hasonló marhaságokkal) és kozmetikai szerekből. Pl. erre a mellnövelőre is most dobna ki a lányod rengeteg pénzt? - nem lesz nagyobb a melle, abban biztos lehet! Magyarázd el neki - de Naomi Wolf A szépség kultusza c. könyvében olvasható is - hogy a kozmetikaipar önmagát nyírná ki, ha valóban hatékony fogyasztószert, mellnövelőszert, ránctalanítót gyártana!!!!!! Mert akkor egy idő után megszűnne vagy nagymértékben csökkenne a kereslet az adott termék után!!!


Ajánlom még a www.tusarok.org fórumon az "Én és a mellem" c. topikot

[link]

oda belinkelt valaki még régebben egy nagyon jó amerikai oldalt

[link]

Hypathia

2009. febr. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy alternatív megoldás:

egy képét belinkelsz ide, és mi fiúk biztosan agyon dícsérjük majd, hogy milyen jól néz ki ;) És megmutatod neki majd az eredményt :)


Na de az igazság az, hogy engem (minket) nem igazán érdekel a mellméret. Persze vannak, akiknek ez fontos, de ez a ritkább. Tényleg csak a médiának köszönhető, hogy elhiszik az emberek, hogy a nagy a jó :( Ezt kellene a tudtára adni, de nem tudom, hogyan lehetne :$


(22/f)

2009. febr. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is kicsik a melleim (viszonylag), van egy párom is már másfél éve, és egyáltalán nem zavarja őt, sőt szerintem is egy nagy hülyeség, hogy a srácok a nagymellű lányokra buknak. Volt egy barátom, aki egyszer megjegyezte, hogy kicsik a melleim, de mint utólag kiderült csak lefektetni akart, és az fájt neki, hogy nem adtam oda magam neki, ezért mondott ilyensmit, szóval szerintem is inkább ezt kellene megértetni a lányoddal, hogy vannak az életben fontosabb dolgok mint a "kis mell"...

"Sirtam mert nem volt cipőm, egészen addig mig nem találkoztam valaki olyannal akinek nem volt lába"-ez megfontolandó.

Üdv egy szintén 18 éves "kismellű" lány

2009. febr. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb, ha efogadja és megszereti önmagát úgy ahogy van, ebben segíts neki. Szerintem semmiféle gyógyszerszedésbe, mellnövelő műtétbe ne hagyd, h belekezdjen, ezek nagyon káros dolgok.
2009. febr. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A fentiek mellett, ha a lány mégis mindenáron ragaszkodik egy kis tuninghoz, többet ér egy jó melltartó egy bizonytalan összetételű pirulánál. Persze nem kitömésre gondoltam, - nem kell és nem szabad drasztikusan eltérni a valóságtól! - de azért lehet olyan fazont választani, ami optikailag dob rajta egy kicsit. Kérdező, ha az anyukája vagy, menj el vele vásárolni. Ha az apukája, akkor mondd az anyukájának, hogy menjen el vele melltartót vásrolni. :) Szigorúan az önbizalomnövelés mellett, nem helyette!!!
2009. febr. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit offolok, bocsánat:

Csuda jól esett ezt a sok aranyos véleményt olvasni, én is köszönöm szépen! :-)

(kétgyermekes anyuci icipici cicivel)

2009. febr. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a legjobb amit tehetsz hogy magad nézel utánna egy ilyen kapszulának. Nem kell hogy használjon, csak ne hagyd hogy valami növelt hormontartalmú mérget vegyen meg. Vegyél neki valamit ami természetes anyagokból van és mond neki hogy utánnakérdeztél, ez a legjobb. Ez nem is hazugság, hiszen neki tényleg az a legjobb ha egy kis elkeseredés árán ugyan de letesz az ötletéről és nem mérgezi magát.

Mellesleg:) nagyon igazuk van az előttem íróknak, a férfiak ugyan szeretik a nagymellű nőket, a változatosság kedvéért megnézni a tévében, újságokban. Túlnyomórészt azonban én is olyan ffiakkal találkoztam akik nem a mell méretére figyelnek. A férfiak nagy többségének a fenék a gyengéje és bár gyakran jól titkolják, a belső nekik is nagyon sokat számít. Emlékszem 18 évesen még én is elégedetlen voltam a melleimmel. Azóta se nőttek sokkal többet, csak 2 év alatt végleg túleveztem a kamaszságom utolsó hullámain. Szerintem nála sem kellesz erre sokat várni.

2009. febr. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

[link]

:||||||||||||||||||||||||||||||||||||

2009. szept. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ha fiatal, meg vékony valaki akkor nem gond, amúgysem baj ha arányos a testével
2012. nov. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!