Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhes voltam? 2eve probalok...

Terhes voltam? 2eve probalok teherbeesni de nem sikerul, a teszt pozitiv de terhesseg sehol. Uh adatok: 76mm uterus,12mm vastag endometrium, jobb old.32*20, bal old.35*14 mm atm. Ovariumok. Bal ovariumban 5,3*6mm atm. Cystosus keplet lathato.

Figyelt kérdés
uh utan eros,darabos verzes jelentkezett. Terhes voltam es elveteltem vagy a ciszta volt lathato es az tavozott?
2011. jan. 16. 06:27
 1/8 anonim ***** válasza:
ha pozitív volt a teszt, akkor vetélés volt szerintem.
2011. jan. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
vagy daganatod van vagy méhen kívüli terhesség...de valószínűleg az első válaszolónak van igaza...dokid mit mond?
2011. jan. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vannak olyan ciszták, amelyek álpozitív eredményt okoznak. De az orvos nem mondott semmit? Ha terhes lettél volna, azt mondta volna szerintem.
2011. jan. 17. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az orvos ennyit mondott vagyis az aszisztensének diktált amiket leírtam. Elötte nap mikor voltam magán rendelésén azt mondta hogy lehet terhesség de kézzel vizsgált és akkor 6-7 hetesnek érezte,erre másnap a fentieket írták le de semmit sem mondott. Viszont a neten utána néztem és ott azt írták,hogy ha pozitív a teszt és nincs terhesség hanem ciszta az csak akkor produkál pozitív tesztet ha rosszindulatú. Nem tudom mi tévő legyek,most már egy hete vérzek 34 napon keresztül nagyon rősen volt és nagyon darabos. A ciszta vérzéssel távozhat?
2011. jan. 17. 16:16
 5/8 A kérdező kommentje:
bocsi nem 34 nap hanem 3-4 napon keresztül volt erős,darabos vérzés.
2011. jan. 17. 16:19
 6/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ma ismét csináltam egy tesztet gabriel-t és nagyon erősen pozitiv. Reménykedhetek,hogy végre babás vagyok? Lehet hogy a cystosus képlet ami ciszta szerű alakzatot jelent mégis terhesség,és hogy csak a vizsgálat miatt volt olyan erös vérzésem. Van még esély? Kérek mindenkit aki tud válaszoljon!
2011. jan. 18. 18:22
 7/8 anonim ***** válasza:

első vagyok. azonnal orvos és uh.

írd meg, mi lett.

2011. jan. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Bocsi,hogy csak most irok,voltam uh-ann 77mm uterus,endometrium 4mm vastag,jobb old.29*18 mm atm.petefeszek,bal old. 24*31 mm atm. ovarium lathato. Douglasban szabad folyadek nincs. Szoval eltünkt,felszivodott vagy a vérzéssel távozott az a cystosus keplet. Kaptam fogamzasgatlot ami helyre allitja a hormonjaimat! Szoval most mar megnyugodtam! Koszi mindenkinek aki foglalkozott velem!
2011. jan. 25. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!