Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet-e a sporttól vagy a...

Lehet-e a sporttól vagy a menstruáció alatti szextől, hogy az átlagosnál hosszabb a menstruációm?

Figyelt kérdés

10.-én, hétfőn jött meg és általában 4-5 napig tart(5 napnál még sosem volt hosszabb).

Most először lefeküdtünk a barátommal a menstruációm alatt, mert nagyon nagy volt a kísértés, de kicsit fájt, úgyhogy végül abba hagytuk.

Péntek este már alig véreztem és szombaton úgy tűnt hogy vége. Ma viszont iszonyú sokat szobabicikliztem és nagyon gyorsan, teljesen kifulladtam... Nemrég elkezdtem émelyegni és mikor elmentem wcre, akkor vettem észre, hogy még mindig/már megint vérzek, de ez nem alvadt vér volt hanem friss. Nem jön túl sok, csak szivárog, de akkor is szokatlan...Én inkább hiszem, hogy a szobabiciklizés az oka, de érdekel a ti véleményetek is..Illetve, hogy veletek történt-e hasonló? Vagy miért lehet?


2011. jan. 16. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
ugyanez volt velem is, hogy a menstruáció 6. napján szexeltem, ezért 11 napig tartott (tudom, hogy ezért, mert akkor már kb vége volt, és újrakezdte)
2011. jan. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Már bocsi,de ez köztudott dolog,hogy menstruáció közben nincs szex! Nem a semmiért nem szabad szexelni! Menstruáció alatt nyitott a méhszáj,és bármilyen fertőzést kaphatsz!!!!
2011. jan. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is így jártam, már második alkalommal. Ha menstruáció alatt szexelek a barátommal, utána eltarthat a vérzés akár több, mint 10 napig is. Persze nem erősen, csak épphogy, de az is elég.
2011. júl. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!