Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segitseg! Menstruacio utan...

Eclipse3 kérdése:

Segitseg! Menstruacio utan harom nappal miert werzek megint?

Figyelt kérdés
A menstruaciom harom napja elmult, 5napig tartott, (ez a szokasos), Minden rendben zajlott, ma este wiszont megint werezni kezdtem. Nagy fajdalom nyilalt bele a hasamba es akkor wettem eszre h werzek... Wajon mi lehet a baj?? Nagyon megijedtem!
2011. jan. 17. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Fordulj orvoshoz, lehet ciszta, méhen kívüli terhesség, bármi.
2011. jan. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ettol feltem :(
2011. jan. 17. 20:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Húúúú nem kell mindjárt így megijedni! Utálom ezeket a parázós válaszokat! Méhen kívüli terhesség stb...

Mennyire vérzel? Ha ömlik belőled,akkor esetleg lehet vetélés vagy méhen kívüli,óriási görcsökkel! Ha minimális a vérzés,nem kell mindjárt orvoshoz futni! Nekem volt,hogy 2-szer jött meg pár nap szünettel. Lehet akár lelki probléma is mögötte,nem kötelező mindjárt elvetélni!

26 éves anyuka

2011. jan. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Éppenséggel ártani nem fog, ha orvoshoz mész, főleg hogy azt írod, nagy fájdalmad volt/van. Félni nem kell 1001 dolog miatt lehet. Erre vannak a dokik, hogy kiderítsék az okot, és segítsenek megoldani.
2011. jan. 18. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Eleg rendesen wereztem tegnap egesz este, kb ugy mint a mensi elso napjan szokas... Inkabb a ciszta az amire gondoltam.. Terhessegre gondolni sem akarok, kimaradt 2 tabletta az elmult honapban, es ez miatt mar eleget idegeskedtem, de a teszt negativ lett. Wiszont lelki problemak (az esetleges terhesseg miatt) woltak.. De abbamaradt, ugyhogy meg nem mennek orwoshoz..
2011. jan. 18. 10:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Na ettől kíméltem meg magam. Beszedtem, nem szedtem, terhes vagyok, nem vagyok. Depis vagyok, nem vagyok. Lelki baj, főleg a szorongó nőknél ilyen előfordul. Vannak nők, akik egy-egy megrázkódtatás után egész hónapban véreznek. Egyébként tabletta nélkül is rájöhetsz, ha kihagyod össze-vissza vérezgetsz.
2011. jan. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!