Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől vérzik a hüvelyem?

Mitől vérzik a hüvelyem?

Figyelt kérdés
Van/volt egy majdnem 1 hónapig tartó hüvelyi fertőzésem, úgy érzem most már meggyógyultam, viszont már lassan 1 hónapja kisebb/nagyobb vérzés fordul elő nálam. :( Alig 1-2 pici csepp, de van. Az orvos azt mondta, hogy a gyulladást miatt. De eddig? Mivel viszketek is ott lent, az orvos azt mondta használjak egy gomba elleni tablettát oda lentre, tegnap felraktam és mára megint vércseppek jönnek belőlem. :( Irritálnának a kúpok? Az egy hónap alatt 3 fajta kúpot használtam már el (mind orvos utasításra). Kezdek most már félni, hogy honnan vérzek. :( Sérülés a doki szerint nincs a hüvelyfalon, szóval az nem lehet. (menstruációm pcos miatt nincs)
2011. jan. 18. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj ki szájon át gombaelleni tablettát. Hátha segít.
2011. jan. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az lesz, mert szerintem a hüvelyfalam, vagy a méhszájam már nem tolerálja a kúpokat. Így nem akarom folytatni a kezelést, mert nem tesz jót, hogy vérezni kezd az biztos. :S

Köszi a választ. :)

2011. jan. 18. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!