Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire megterhelö dolog...

Mennyire megterhelö dolog gerincferdüléssel terhesnek lenni? Valaki tapasztalat:?

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire ferde a gerinced
2011. jan. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A barátnőmnek azt tanácsolta az orvosa, hogy a terhesség ELŐTT járjon gyógytornára, és javítson az állapotán. De neki enyhe volt, bár fájt a háta. A TB gyógytorna semmit nem ért, magánórán volt 10-szer, és rendbe jött.
2011. jan. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon sok embernek van a mai világban gerincferdülése, nekem is. De nekem semmi problémát nem okozott.
2011. jan. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Van tapasztalatom. 3 terhességem volt úgy, hogy lordosisom és spondylosisom is van. Plusz gyógytornára kellene járnom évek óta, mert az egész hátam lapos.

Semmi kellemetlent, furcsát, megterhelőt nem éreztem. Terhességre jellemző tünet a derék és hátfájás, nekem egyiknél se volt semmi ilyen problémám.

Szülni is simán szültem.

2011. jan. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tetris ***** válasza:
Jó kiadós gerincferdülésem van, hatalmas "S" van a gerincemben. Három terhességem alatt semmi hatását nem éreztem. A szülés is normálisan zajlott mindegyiknél.
2011. jan. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!