Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire megbízható az ÁNTSZ...

Mennyire megbízható az ÁNTSZ által vizsgált hüvelyváladék?

Figyelt kérdés
Mert nekem az az eredmény jött,hogy nincs semmi bajom PEDIG VAN! Viszket az ajkaim körül,folyásom van.
2011. jan. 20. 18:53
 1/8 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam úgy értettem a hüvelyváladék teszt eredménye mennyire megbízható. Az orvos azt mondja biztos hormonális változások.(Még nem jött meg, 13 vagyok.) De ez hülyeség egyszerűen érzem,hogy valami nincs rendben ott lent...
2011. jan. 20. 18:55
 2/8 anonim ***** válasza:

Itt valami zavar van, miért ÁNTSZ (Állami Népegészségügyi és Tisziorvosi Szolgálat)?


Gomba is okozhatja a viszketést, azt is nézték?

2011. jan. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Maximálisan megbízható, csak éppen nem fog olyasmire eredményt mutatni amit nem vizsgáltak meg.

Ennyi.

És 13 évesen a világ legtermészetesebb dolga, hogy még nem menstruálsz. Ilyesmivel ne fáraszd a dokidat.

2011. jan. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Gombára nézték és semmi :S
2011. jan. 20. 19:22
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor nem gomba volt. Millió fertőzés okozhat viszketést.

És ha már itt tartunk akkor sokféle gomba is. ha gomba is akkor sem gondolnám, hogy az összes fajtára letesztelték. szerintem csak a leggyakoribbakra.

Egyébként egy próbát megér a canesten. Ha elmúlik akkor csak jó, de bajod nem lesz tőle.

2011. jan. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szia! szerintem is hogyha azt mondták negativ az negativ, lehet hogyha még nem jött meg, akkor majd már "nemsokára" megjön és ilyen kis "elözetes" történet ez, de szerintem is egy próbát megér a canesten, fürdés után estére kend be, reggelre meglátod javult e... nem tudom nézték e, de ha elkezdessz fogyni, sokat innál és mellette van ez, akkor lehet gondolni cukorbetegségre is (?) ha volt vérkép, és semmi akkor biztos nem, csak volt már olyan hogy ismerösömnek emiatt volt baja "lent"
2011. jan. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem bízol abban az orvosban, akinél voltál, menj másikhoz.
2011. jan. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
azóta mi van veled?elmúlt?
2011. márc. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!