Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Petefészekciszta műtét?

Petefészekciszta műtét?

Figyelt kérdés

Azok válaszát várom, akinek (sajnos) van tapasztalata petefészekciszta műtéttel kapcsolatban (nem laparoszkópiás)

Jövő héten műtenek, és nagyon félek.

Minden apró részlet érdekel, az előkészületektől(altatás, volt-e katéter) a lábadozási időn át (mennyire fáj a seb), ki hogy viselte...

Köszi előre is!


2011. jan. 20. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:

bocs h nem a kérdésre válaszolok, de ez engem is érdekelne!már évek óta halogatom a műtétet,de lassan muszáj lesz rászánnom magam...


nekem azt mondta anno az orvos, mikor kiderült, h cisztám van, h 3-4 napot kell majd benn feküdnöm,de engem laparoszkópiával műtöttek volna.

20/L


amúgy volt már hasi műtétem (vakbél) és a hason lévő sebek eléggé szoktak fájni, főleg mikor fel akarsz ülni,az nem nagyon megy hasizomból csak ha feltápászkodsz a karod segítségével.

2011. jan. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek pár hete volt, altatásban végezték, katéter nem volt, azt mondta, mikor felébredt alig árezte. Utána kapott gyógyszert, így nem voltak komoly fájdalmai. Ő azt mondta, rosszabbra számított. Ja és múlt héten kapta meg az eredményeket, és negatív lett szerencsére. Úgy emlékszem talán négy napig volt benn a klinikán.
2011. jan. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves első, szerintem ne halogasd, mert ha nagyobbra nő, téged is vágnak, nekem sajnos a terhességek miatt bolondult meg és nőtt meg hipp-hopp.

Kedves második, köszönöm, kicsit sikerült megnyugodnom.

Azt mondta a doki, h kb 5cms vágás lesz. Remélem egy hét múlva már itthon is leszek.

2011. jan. 23. 16:52
 4/5 anonim ***** válasza:
aranyos vagy, hogy aggódsz, de már vagy 2 éve milliméterre pontosan ugyan akkora. a nevemben is köszi a választ!
2011. jan. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Túl vagyok rajta és nagyon gáz.

Volt katéter, beöntés, altatás, ami kicsit túl sok altatót tartalmazott, emiatt másnap hányás, rosszullét(durvamód).

Szombaton már jól voltam, de kicsit fáj, inkább húzódik.

Egy rossz, h a 2 pici gyermekemet nem emelhetem jó sokáig.

Joggal féltem tőle....

2011. jan. 30. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!