Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menzesz 4. napján nem baj ha...

Menzesz 4. napján nem baj ha óvszerrel szexelek? Lesz bajom?

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Ameddig el nem múlik a vérzésed addig a méhszáj nyitott és fogékonyabb vagy a fertőzésekre. Én nem tenném.
2011. jan. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
50%
Szerintem veszélyes és nem higénikus...nem igaz h nem bírod ki míg elmúlik...
2011. jan. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Még soha nem kaptam fertőzést. Tuti, hogy igaz, a fertőzésveszély nagyobb, mégis azt mondom,hogy normális tisztálkodásnál minimális az esély. Inkább azoknak kell ettől tartani,akiknek hüvelyflórájuk egyensúlya hamar felborul és/vagy mindenféle vackot összeszednek, mert annyira érzékenyek!
2011. jan. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%

folyt.

Ha kívánod a szexet, akkor csináld. Gumi sem kell hozzá, ha csak a fertőzéstől félsz...kisbaba miatt inkább használd.

2011. jan. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Minden további nélkül megteheted. A gumi steril. Legalábbis elsőre....
2011. jan. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Viszont a hüvely nem. Szépen felnyomkodja a cuccot a méhszájhoz, aminek szabad útja van, mivel az nyitott :)
2011. jan. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mivel menstruál, a méhéből a hüvelyébe távozik a vér meg a levált nyálkahárta,onnan meg a betétre vagy a késöbb eltávolított tamponnal. Tehát amíg menstruál, a méhe és a hüvelye ezzel a nem steril dologgal van "tele".

Szóval nem értem a problémát. Ha a pénisz óvszerrel vagy anélkül hatol be, attól még nem fogja jobban feltolni a "cuccost" Azaz, ha fel is tolja, az távozik a szervezetből. Én inkább azt tartom gusztustalannak, hogy valaki tamponnal megy úszni....

2011. jan. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A hüvely falán lévő bacikat, kórokozókat viszont "feltömködi", amik a nyitott méhszájon át bejutnak a méhűrbe és ott elszaporodva fertőzést, gyulladást okozhatnak. Szóval nem csak a vérről és a levált nyálkahártyáról van szó. De felőlem szexeljen csak, nem az én egészségemről van szó...
2011. jan. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!