Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehetett ez az izé, ami a...

Mi lehetett ez az izé, ami a hüvelyemből kijött? :S (finnyások ne olvassák el)

Figyelt kérdés

Tegnap este feküdtem az ágyban éshát benyúltam a bugyimba, nem is az a lényeg, és éreztem, h van vmi a hüvelyemben... Először azt hittem, valami daganat, vagy nem tudom, és megfogtam és kiszedtem, de akkor már majdnem bőgtem, annyira megijedtem, hogy mi lehet az, felkapcsoltam a villanyt, és akkor láttam meg, hogy... na hogy írjam le... szóval úgy nézett ki -bocsánat a kifejezésért- mint egy nagy darab t*kony, csak annál sokkal de sokkal nagyobb volt, meg szilárdabb... Mi a fene lehetett az??? :S Tapasztalt már valaki ilyet valaha??? Amúgy szagtalan volt... Meg semmi panaszom nincsen, nem is volt...


20L


2011. jan. 23. 01:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

úristen kicsit rosszul lettem ettől... bocsi... bár nekem jó a gyomrom.

hát nemtom ez mennyire lehet komoly, de nem árt elmenni nőgyógyászhoz

2011. jan. 23. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Akkor képzelheted, én hogy éreztem magam.... :S
2011. jan. 23. 01:42
 3/21 anonim ***** válasza:
mennyire volt szilárd?milyen színű volt?és előtte a napokban volt szex esetleg?nőgyógyásznál voltál már?
2011. jan. 23. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ha fehér és nincs szaga nincs gond. Peteéréskor amúgy is nagyobb mennyiségű és sűrűbb lehet a váladék, ha ehhez még hozzájön egy kis felfázás, stressz vagy ilyesmi, az megnövelheti a mennyiséget és a sűrűséget. Ritka, de nincs baj.
2011. jan. 23. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
ez tok normalis, velem is elo szokott fordulni neha, es a nogyogyasz hosszasan megmagyaraszta, hogy mi ez. de ez ok, nem kell aggodnod
2011. jan. 23. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Szerintem te a folyásra gondolsz :D Ez természetes de ha megváltozik a színe vagy a szaga menj nőgyógyászhoz.
2011. jan. 23. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Köszi a nyugtatást :)


Hát szinte teljesen szilárd volt... Mondom így egybe volt az egész, és ki tudtam húzni, és még ezek után is egybe maradt... :S


Nem, nem szexeltem, szűz vagyok

2011. jan. 23. 03:02
 8/21 anonim ***** válasza:
Nem undorító amit írtál, de szerintem jobb ha orvost kérdezel.
2011. jan. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Én arra tippelnék, hogy peteérésed van/volt és az a nyúlósabb váladék jött
2011. jan. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott ilyen lenni. Ameddig nem szokatlan a színe és a szaga, addig nincs probléma.
2011. jan. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!