Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mindenkit altatnak konizációs...

Mindenkit altatnak konizációs műtét alatt?

Figyelt kérdés

Engem az orvos berendelt jővő szerda reggel 8-ra, hogy akkor megcsinalja a műtétet, de semmit nem mondott altatásról, vagy hogy bent kell üljek 1,2 nap. Nekem itthon egy 8 hós gyerekem, én meg kell szervezzem így azt a pár napot...semmit konkrétat nem mondott, én pedig egy naív azt hittem egy kisdolog az egész, max egy kis érzéstelenítés, aztan jövök is haza.

Megkérem aki keresztül esett rajta írja le pontosan, hogy történnek a dolgok, ja és mennyit illik adni az orvosnak ilyenkor?


2011. jan. 25. 15:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Engem októberben műtöttek.Szerdán közölte a doki,hogy hétfőn megműt,úgyhogy csütörtökön vérvétel,pénteken aneszteziológus,szombat-vasárnap ideg és körömrágás,hétfőn negyed 10 körül jött értem a műtős fiú,elaltattak,onnan már csak azt tudom,hogy a szobában ébredtem és a férjem beszél hozzám,válaszolok is,de fogalmam sincs mit.....Nem mondanám,hogy rettenetesen,de eléggé fájt,görcsölt a hasam,kaptam infúzióba algopirint,Apránként tértem csak magamhoz,és nagyon szédültem mikor már felállhattam...

Olyan hat körül engedtek haza még aznap,de szigorú ágynyugalmat parancsoltak,legalább 4-5 napig.Kicsit fájdogált még utána a hasam,napokig,de nem volt vészes.Nekem eü kaparást is csináltak.

Nekem 10 hónapos volt akkor a fiam.

És nem adtam pénzt az orvosnak!

2011. jan. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2011. jan. 27. 18:22
 3/9 A kérdező kommentje:

Azóta még vett le kenetet, hogy ellenőrizze a P -t?

Most minden rendben?

2011. jan. 27. 18:26
 4/9 A kérdező kommentje:
Én egy kicsit félre értettem a dokimat, aztan kiderítettem, hogy még nincs műtétről szó az én esetemben (remélem nem is lesz!) hanem egyelőre HPV tipizálás lesz.
2011. jan. 27. 18:28
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem hpv-tipizálás után döntöttek a műtét mellett,mert javarészt magas rizikófaktorú vírusaim voltak.Jövő héten kell mennem kontroll rákszűrésre,remélem minden rendben lesz.....
2011. jan. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szorítok, hogy minden rendben legyen!
2011. jan. 28. 11:35
 7/9 anonim ***** válasza:
Köszi,én is neked,a tipizálás miatt:)
2011. jan. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Sajnos en sem uszom meg a mutetet? ugyanaz a problema mint nalad, magas rizikofaktor...

Neked milyen lett az eredmenyed?

2011. márc. 10. 13:14
 9/9 anonim ***** válasza:
Műtét után a szövettan szerencsére jó lett,a kontroll rákszűrés eredménye még várat magára,jövő héten megyek érte a dokihoz.
2011. márc. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!