Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Három napja kellett volna...

Három napja kellett volna megjönnie másodszor, de nem jött. Honnan tudjam mikor jön meg?

Figyelt kérdés
Tökre félek a suliban, hogy csak úgy megjön! Mert most már akármikor megjöhet, nem? Nem merek szinte felállni a székről! Tudom, hogy elvileg kéne lennie valami "előjelnek", fájdalomnak stbnek elötte, de én azt se éreztem, amikor először megjött, szóval lehet, h most se fogom. Mikor fog beállni normálisan, és mit tehetnék, hogy megjöjjön végre és túllegyek rajta?
2009. febr. 4. 22:26
 1/3 anonim válasza:

Szia! Azt sajnos nem lehet tudni, hogy mikor fog megjönni, eleinte még nem fog beállni, bár ez egyénfüggő,mert nekem beállt rögtön, annyit tudsz tenni, hogy mindig van nálad betét, mert ha megjön az első pár órában nem lesz olyan erős, így nem kell annyira félni...

Remélem tudtam segíteni

2009. febr. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Addig is meg használj tisztasági betétet. Sokat segít nekem is abban, hogy biztonságban érezzem az menstruáció előtti napokban, pedig az enyém már régóta rendszeres (néha van +- 2 nap eltérés).
2009. febr. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Annak idején, amikor nekem először megjött, tartott vagy 6 napot, és aztán 6 hónapig nem volt semmi. Aztán még vagy másfél évig összevissza járt (2 hónapig semmi, aztán 3 hét alatt 2x...), utána beállt, és ez megy vagy 18 éve 28-30 naposan. Sajnálom, de nem valószínű, hogy tudod az elején előrejelezni.
2009. febr. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!