Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges petefészek ciszta...

Lehetséges petefészek ciszta egyszer jobb, aztán bal oldalon? Bõvebben lent

Figyelt kérdés
2010.11.10.jobb oldalon találtak 4centis cisztát, erre kaptam gyógyszert, 2011.01.04.nem láttak semmi rendelleneset, ma ismét találtak egy cisztát csak most a bal oldalon ami majdnem 5 centis. Ez mitõl lehet, soha nem volt még ilyen. Amúgy magaskockázatú hpv-m van + méhszájseb, amivel mütöttek, még gyógyulási fázisban vagyok. És nagyon szeretnénk már babát.
2011. jan. 27. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem hol egyik hol másik petefészkedben érett meg egy-egy petesejt és utána a helyére a sárgatest fejlődött ki és ez mind normális.

Én december 22.-én és január 22-én voltam dokinál és ugyanígy voltam és mondta,hogy egyesek azthiszik hogy ciszta és nem figyelik meg hogy pont ovulácio környékén van.

2011. jan. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A ciszta az ilyen.Hol itt van,hol ott,hol elmúlik.

Cisztával ki lehet hordani egy babát.

2011. jan. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. jan. 29. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!