Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az intim mosakodógélt csak a...

Az intim mosakodógélt csak a nemiszerv körényékén kell használni, vagy "be is kell nyúlni", hogy hatásos legyen? (Nivea intimo)

Figyelt kérdés
2011. jan. 28. 12:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Soha semmivel nem szabad a hüvelyt kimosni.
2011. jan. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Sehol nem "kell" használni, többet árt, mint használ. Bármit mond a reklám, felborítja a hüvely egyensúlyát, aztán jön a fertőzés.

A Kinder csoki is csak csoki marad, és nem lesz egészségesebb a belerakott állítólagos 1 pohár tejtől. Ne dőlj be a reklámoknak.

Benyúlni meg kifejezetten tilos, bármi legyen az, szappan, lemosó.

2011. jan. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

vmi ellen akarod h hatásos legyen?metr ha hüvelygombád van,akkor aztán ez semmit nem ér...

sztem nem "kell" benyúlni,ezek kifejezetten azoknak készülnek,akik érzékenyek mondjuk az átlagos tusfürdőkre.ez kíméletesebb.

2011. jan. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Külső nemi szervek tisztítására ajánlott, benyúlni velük tilos!
2011. jan. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudtam, hogy nem szabad semmilyen szappannal, de az intimmosakodóban nem voltam biztos, szóval nem. Köszönöm a válaszokat!
2011. jan. 28. 12:55
 6/8 anonim ***** válasza:
A hüvelyt belülről semmivel sem szabad tisztítani, még tiszta vízzel sem! Felborulhat a hüvelyflóra egyensúlya, aztán jön a hüvelygomba. Az intim szappan a külső nemi szervek lemosására való.
2011. jan. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29%
nem szabad! csak ártassz vele magadnak. sőt! egy ideig én is használtam ilyet külsőleg, de nagyon furcsa volt, mintha vékonyította volna a bőröm (tudom hülyén hangzik, de nem tudom jobban megfogalmazni :P ) abbahagytam és most nem érzem így. nem jók ezek a szerek, átverés!
2011. jan. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem sokat segít a használata, bárki bármit mond.

Sokkal frissebbnek érzem magam tőle és fertőzésem sincs azóta, amióta használom. A folyásom is negyedére csökkent.

2011. jan. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!