Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » H. P. V gyanúját kilehet...

H. P. V gyanúját kilehet úgyis mutatni ha Cervucalis sejtek hiányába "P" nem adható?

Figyelt kérdés
3 hónappal ezelőtt voltam nőgyógyásznál. PII. lett az eredményem és H. P. V. gyanúja. Kaptam gyógyszert isoprinosine-->ezt szedtem 3 hónapon keresztül. . Ma vissza mentem az orvoshoz. Kenet minősége: 2 . korlátozott dg. értékű ez mit jelent? és a cervicalis sejtek hiányába a " P " nem adható. Típusos laphámsejtek. Ezek mit jelentenek? Most akkor nincs semmi baj? P nélkül is meglehet állapítani h nincs H.P.V.?
2011. jan. 28. 15:25
 1/2 anonim válasza:

nem tudom a valaszt de nalam epp ma diagnosztizaltak H.P.V-t

szerdan mutet ha minden jol megy es azt mondjak jok az eelyeim mert az elejen van a dolog

2011. jan. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ. és a P-d hányas? és a műtétnél mit csinálnak? és ne haragudj de hány éves vagy??

én 18 éves sok kérdéssel és félelemmel.

2011. jan. 28. 21:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!